Jarní očista v Priessnitzových lázních | Pro ženy | Blesk.cz

Jarní očista v Priessnitzových lázních

21. března 2011 | 00:00
Prezentace klienta |

Na březen a duben připravily tyto věhlasné severomoravské lázně sérii čtyřdenních a pětidenních pobytů pro ty, kteří si po zimě chtějí pořádně zregenerovat tělo i ducha.

Už samotný fakt, že Priessnitzovy lázně Jeseník leží v mimořádně příznivých klimatických podmínkách,  je skvělým doporučením.  Procházky v prostředí  nádherné přírodní scenérie plné kyslíkem obohaceného ozónu vás pročistí a zdravě unaví. A to je dobře, protože vaše tělo bude hned poté podrobeno dokonalému regeneračnímu procesu.

Už jste někdy zkusili vibrosaunu?  Pokud ne, pak nevíte, o co přicházíte, ale v Priessnitzových lázních vám tuto zkušenost rádi poskytnou. V průběhu pobytu projdete celou škálou dalších procedur, energetickou masáží hlavy počínaje přes tradiční bylinnou koupel a parafinový zábal až po saunový svět. Na konci pobytu si budete  připadat jako znovuzrození.

Čtyřdenní jarní očista včetně snídaně vás bude stát necelých 3 tisíce korun.  Pokud přijedete v pondělí nebo v úterý, pak ušetříte z této částky ještě plných patnáct procent.


Bližší informace najdete na www.priessnitz.cz