Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

Rostlinné produkty v našem jídelníčku! Proč bychom jim měli věnovat pozornost?

2. prosince 2022 | 00:00
Prezentace klienta |

Rostlinná strava je čím dál populárnější a spolu se zdravými tuky rozhodně patří do našeho jídelníčku. Pokud máte rádi chuť másla, určitě vyzkoušejte Ramu! Rama má v naší kuchyni všestranné využití, můžete ji použít na smažení, grilování, na pomazánky, nebo stačí namazat na chleba. Díky vylepšené receptuře je Rama ještě jemnější a navíc se pyšní 100% složením z přírodních zdrojů.

Vybírat můžete z mnoha variant balení i příchutí – zkuste Ramu klasickou, máslovou nebo máslovou se solí. Pro milovníky 100% rostlinné stravy je ideální Rama 100% rostlinná alternativa másla. Víte, proč bychom měli rostlinným produktům v jídelníčku věnovat pozornost? Zkuste ověřit své znalosti v aplikaci Kvízuj, která vám kromě zábavy nabízí také možnost vyhrát skutečné peníze a jiné skvělé ceny! Připravili jsme pro vás totiž speciální kvíz ve spolupráci se společností Upfield.

Autor: Upfield ČR, spol. s r.o.

Co je Kvízuj?

Kvízuj je zbrusu nová česká soutěžní aplikace, ve které můžete každý den hrát, neboli kvízovat, o reálné peníze a jiné odměny. Nejlepší je, že kvízovat můžete odkudkoli a zcela zdarma a stačí vám jen váš mobilní telefon s připojením k internetu, takže se do toho můžete pustit klidně teď hned. Pokud ale ještě nejste plně rozhodnutí, tak čtěte dále.

Jak to funguje?

Vyzkoušejte si základní denní kvízy, ve kterých se můžete těšit na deset otázek. K jejich překonání máte tři životy, díky kterým vás nemusí mrzet, pokud nebudete znát správnou odpověď na některou z otázek, a tři nápovědy, které vám kvízování usnadní. Ale pozor, jde vám o čas, takže čím dříve odpovíte, tím více bodů získáte!

Jak vyhraji peníze?

Skutečné peníze získáváte za úspěšné kvízování. To, jak se vám daří, můžete v poklidu sledovat ve vašem profilu přímo v aplikaci Kvízuj. Na stejném místě si také můžete své vykvízované peníze nechat poslat přímo na vlastní bankovní účet.

Jak mohu soutěžit o ceny?

Kromě denních kvízů v 6 kategoriích (věda, umění, historie, geografie, sport a různé) na vás v aplikaci čekají také týdenní slosování a sponzorované soutěže. Pokud se vám podaří vykvízovat určitý počet bodů, tak se každý týden automaticky dostáváte do slosování o parádní ceny! Ve sponzorovaných kvízech pak získáváte šanci vyhrát některou z předem oznámených odměn.

Kvíz s RAMA probíhá od čtvrtku 1. 12. 2022 do neděle 4. 12. 2022.

Jste připraveni začít kvízovat? Tak pojďme na to.

Aplikaci pro iOS stahujte zde. Aplikaci pro Android zde.

Aplikace je stále v testovacím režimu, a tak, prosím, buďte shovívaví. Pokud by vám některá funkce nefungovala nebo byste chtěli diskutovat o otázkách a kvízech, budeme se na vás těšit v naší Discord skupině.