Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 23°C

Tyhle dámy snad vůbec nestárnou! Hádala byste jim jejich věk?

 • Heidi Janků
  27. července 2023 | 06:00

  Jsou slavné, krásné a na svůj věk vypadají proklatě dobře. Nejen u mužů platí, že čím jsou starší, tím jsou hezčí.

  A co konkrétně mají námi vybrané ženy společného? Jsou to všechno známé a úspěšné dámy, lidem stále na očích, které se umějí se svým datem v rodném listě vypořádat s grácií. Jejich věk byste jim zaručeně nehádali...

 • HEIDI JANKŮ (60)

  Ani zpěvačce, která se nejvíce proslavila stále populární písničkou Když se načančám, byste její věk zajisté nehádali. Heidi vypadá rok od roku lépe a pyšní se skvělou postavou, kterou dává ráda hrdě na odiv.

  VIDEO: Rozmrzelá Heidi Janků: Proč ji nechtějí hrát rádia?

  Video se připravuje ...
   • VIDEO: David Turek, Elmer Carvalho

 • LAUREN GRAHAM (56)

  Americká herečka a spisovatelka s exotickými rysy, která se narodila na slunné Havaji a kterou proslavila role mámy a kamarádky v seriálu Gilmorova děvčata, má očividně také speciální recept na krásu. Jinak si ani nelze vysvětlit to, že vypadá pořád stejně neuvěřitelně skvěle.

 • DANIELA KOLÁŘOVÁ (76)

  Jedna z našich nejznámějších hereček, diváci si ji zamilovali například díky kultovnímu seriálu Taková normální rodinka či filmům Noc na Karlštejně či Léto s kovbojem. Nedávno si odvezla z filmového festivalu ve Varech cenu prezidenta festivalu. Tam zazářila v úchvatné růžové róbě, a stala se tak hlavní hvězdou večera. Na této dámě s velkým D se roky podepisují s maximálním ohledem. 

 • JENNIFER LOPEZ (53)

  Americká herečka, zpěvačka, módní návrhářka a tanečnice známá pod přezdívkou J.Lo, která si před rokem vzala svého miláčka herce Bena Afflecka, vypadá stále jako za mlada, a vlastně možná ještě líp. Její takřka dokonalou postavičku jí mohou závidět i mnohem mladší kolegyně. Jennifer je proklatě sexy, souhlasíte?

 • JITKA MOLAVCOVÁ (73)

  Žena mnoha povolání se specifickým hlasem, herečka, zpěvačka, spisovatelka, muzikantka a moderátorka, která dodnes tvoří nerozlučnou dvojku s Jiřím Suchým v Divadle Semafor, vypadá stále jako před lety. Zda to bude její neustále dobrou náladou, se kterou se prezentuje na veřejnosti, či dobrými geny, zůstává záhadou.

 • JITKA SCHNEIDEROVÁ (50)

  Sexy zrzka s jiskrou v oku a skvělým stylem, kterou si zajisté pamatujete z filmu Jak se krotí krokodýli či z pohádky Jezerní královna nebo seriálu Polda, ví, jak zaujmout, a to nejen muže. U ní platí dvojnásob, že s věkem zraje do krásy jako dobré víno.

  Další zajímavé články naleznete v tištěném Blesku pro ženy. Zakoupit si ho můžete na vašich oblíbených stáncích nebo na iKiosku ZDE

Autor: Lucija Veselá
Klíčová slova:  vip, ze života hvězd
Diskuse ke článku
.