Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Jako vejce vejci! Které celebrity si jsou neskutečně podobné?

20. prosince 2019 | 06:00

Říká se, že každý z nás má na světě nějakého dvojníka. Výjimkou nejsou ani celebrity, které mají své "dvojče" přímo mezi kolegy. Podívejte se do fotogalerie na to, jak jsou si některé hvězdy podobné! Těžko uvěřit, že je nepojí příbuzenský vztah.

Už se vám někdy stalo, že jste se dívali na film a omylem jste hlavní(ho) protagonist(k)u zaměnili s jiným hercem (nebo herečkou)? Na tom není nic zvláštního. I v tak rozmanitém světě, jako je Hollywood, totiž můžeme narazit na osobnosti, které jsou si neuvěřitelně podobné – ale přesto je nepojí žádný příbuzenský vztah.

Neskutečnou podobu můžete vidět například u španělského herce Javiera Bardema a jeho kolegy Jeffreyho Deana Morgana. Svou dvojnici má také zpěvačka Katy Perry. Než si totiž nechala ostříhat vlasy a obarvila se na blond, jako by z oka vypadla herečce Zooey Deschanel. Stejně tak jsou na tom herečky Margot Robbie a Jaime Pressly. Obě dvě mají blond vlasy, velké modré oči a široký úsměv a právě kvůli těmto podobnostem patří mezi nejzaměňovanější hollywoodské hvězdy.

Na další slavná "dvojčata" se podívejte ve fotogalerii:

Autor: Aneta Valešová