Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 20°C

Na tyhle šaty nezapomenete: 12 rozchodových outfitů, které jsme viděli ve filmech

 • Sarah Jessica Parker jako rozhořčená Carrie.
  18. února 2019 | 06:00

  Nové životní začátky, ale také konce si žádají speciální oblečení. Na první rande si vybíráme lichotivé kousky, ve kterých se cítíme skvěle. První schůzka se naplánovat dá, oproti tomu s rozchodem to tak jednoduché není, alespoň ne v reálu. Jaké outfity vévodí filmovým rozchodům?

  Kostýmy ve filmech hrají významnou roli při vyjádření osobnosti, takže není divu, že se některé outfity staly tak ikonickými jako charaktery či filmy samotné. Co oblékli filmoví tvůrci ženám se zlomeným srdcem? A na který film vás pro dnešní večer naladíme?

 • Pravá blondýnka

  Elle Woods (Reese Witherspoon) si na rande s Warnerem oblékla sytě růžové šaty. Myslela si, že ji před odchodem na Harvard požádá o ruku. Místo toho se s ní ale rozešel kvůli tomu, že prý není dost chytrá.

  Pravá blondýnka
  Autor: pinterest.com

  Styl podle celebrit: Reese Witherspoon v růžové

 • Jak ztratit kluka v 10 dnech

  Žluté dlouhé hedvábné šaty, ve kterých se Andie (Kate Hudson) ve filmu objevila, učarovaly nám všem. Rozchod mezi ní a Benem ale hezký nebyl, Ben totiž na párty zjistí, že celý vztah byl založen na sázce, a nechce v něm pokračovat. Odchod Andie je ale velmi stylový, když ukáže rafinovanou zadní část šatů.

  Jak ztratit kluka v 10 dnech
  Autor: profimedia.cz

 • Zápisník jedné lásky

  Bohatá Allie (Rachel McAdams) a chudý Noah spolu prožijí letní románek. Rodiče Allie si nepřejí, aby se vídali, a zaviní jejich rozchod. Allie se v slzách kouká na to, jak Noah odjíždí pryč. Na sobě má košilové šaty se vzorem, vínový kardigan a perlové šperky.

  Zápisník jedné lásky
  Autor: pinterest.com

 • Pretty Woman

  Vivian Ward (Julia Roberts) se do vlivného Edwarda zamilovala a snaží se o opravdový vztah. On si ale myslí, že jí tohle přání nemůže splnit. Při rozchodu má lososový komplet s kraťasy, který v podstatě říká: "Jsem nezávislá žena, nepotřebuji záchranu."

  Pretty Women
  Autor: pinterest.com

 • Ďábel nosí Pradu

  Andrea Sachs (Anne Hathaway) vypadala v saténovém topu s květy úžasně, její styl vyšplhal do nebes, zato v osobním životě se jí nedaří. Přítel Nate se s ní rozchází kvůli tomu, že od té doby, co si našla práci v módním průmyslu, již nemají nic společného. Andy navrhne, že si dají pauzu.

  Ďábel nosí Pradu
  Autor: pinterest.com

 • Krásná pokojská

  Marisa (Jennifer Lopez) obléká cizí šaty a myslí si, že právě díky nim se politikovi Christopherovi líbí. Místo šťastného konce ale přijde o práci i o novou lásku. Poslední společný večer s ním stráví v úchvatných růžových šatech, které upoutaly každého v sále.

  Krásná pokojská
  Autor: profimedia.cz

 • Rozchod!

  Nikdo neumí nosit černé šaty tak jako Jennifer Aniston. Ve filmu Rozchod!, kde hraje Brooke, se zrovna rozchází s přítelem Garym, protože je nezralý a sobecký.

  Rozchod!
  Autor: pinterest.com

 • La La Land

  Sebastian pomůže Mie (Emma Stone) odstartovat filmovou kariéru. Oba se moc milují, ale chtějí si plnit své sny a jejich společná budoucnost je nejistá. Rozchodová scéna je velmi srdceryvná. Oba na sobě mají modrou, která symbolizuje sílu a mír.

  La La Land
  Autor: pinterest.com

 • Velmi nebezpečné známosti

  Oblečení v tomto filmu dokonale odráží charaktery. Anette (Reese Witherspoon) má na sobě sladce růžové šaty a svetr, které naznačují nevinnost a čistotu. Uprostřed něžností jí Sebastian řekne, že pro něj nic neznamená... A za tím vším navíc stojí manipulativní Anettina nevlastní sestra.

  Velmi nebezpečné známosti
  Autor: profimedia.cz

 • Deník princezny 2: Královské povinnosti

  V pokračování Deníku princezny si Mia (Anne Hathaway) musí najít ženicha, aby se mohla stát královnou. Vybrala si Andrewa Jacobyho, přestože se navzájem nemilují. Svatbu ale přerušila proslovem v nádherných krajkových šatech.

  Deník princezny 2: Královské povinnosti
  Autor: pinterest.com

 • Hlavně nezávazně

  Emma (Natalie Portman) se bojí vztahů, protože nechce, aby jí někdo ublížil, a tak se vrhá do vztahů nezávazných – momentálně s Adamem. Ten si ale uvědomí, že ji miluje. Jednou večer se procházejí a on jí nabídne kabát (který má na sobě), aby jí nebyla zima. Emma sladké gesto odmítá stejně jako vyznání jeho citů.

  Hlavně nezávazně
  Autor: profimedia.cz

 • Sex ve městě

  Za nás nejdramatičtější scéna i šaty. Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) čekala na svatbu s panem Božským dlouhou dobu. Když už bylo vše připravené, pan Božský dostal strach a na svatbu nedorazil. Když se pak potkali v protijedoucích autech, Carrie o něj omlátila kytici a nádherné šaty od Vivienne Westwood uložila do šatníku.

  Sex ve městě
  Autor: profimedia.cz

Autor: Markéta Luštincová
Klíčová slova: trendy, móda, styl, outfit, film, filmy, rozchod, vip
Diskuse ke článku
.