Čtvrtek 23. března 2023
Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel
Oblačno 17°C

Takhle vypadali slavní, když jim bylo 20! Poznali byste je?

5. července 2022 | 06:00

Čas od času přijde den, kdy vytáhneme staré fotky a připomínáme si, jak jsme vypadali dřív. Podívejte se na známé osobnosti, když jim bylo kolem 20. roku věku, a porovnejte, jak moc se změnily.

Utíká to všem stejně, celebrity také stárnou. My jsme pro vás našly retro fotky z dob, kdy jim bylo kolem dvacátého roku věku. Někteří slavní jsou opravdu k nepoznání – jako třeba Dwayne Johnson, George Clooney nebo Nicole Kidman. Někteří opravdu zestárli, a jiní si naopak zlepšili fyzičku a dostali se do formy.

Na některých se zub času natolik málo projevil, že jsou jejich věky až k neuvěření. Řeč je především o herečce Reese Witherspoon, která zanedlouho oslaví 50 let. Přitom v ní stále vidíme Elle Woods coby prezidentku dívčího spolku a následně vycházející hvězdu advokátní kanceláře v komedii Pravá blondýnka. Její půvab zdědila i její dcera Ava Phillippe, která spíše než jako její dcera vypadá jako její dokonalá kopie. Tady jablko opravdu nepadlo daleko od stromu, posuďte sami!

Z mužů je to pak především herec Tom Cruise, perla Hollywoodu, kterému bychom stěží hádali 60 let. Své významné jubileum oslavil charismatický herec o tomto víkendu. Přestože mu oscarové ocenění uniká, je jedním z nejoblíbenějších a také nejbohatších herců. Akční trhák Top Gun: Maverick ho totiž doslova vystřelil do astronomických výšin. Více o tomto volném pokračování počinu z osmdesátých let se dočtete v našem článku zde:

Video se připravuje ...
Top Gun 2: Tom Cruise se vrací v nejslavnější roli • VIDEO: CinemArt, idh

Ani herečka Jennifer Aniston není o moc jiná, než jaká byla v době, kdy byla hvězdou fenomenálního sitcomu Přátelé. Přesvědčit se o tom můžete v naší fotogalerii, kde naleznete i další oblíbené herce. Porovnat rozdíl můžete u herce Sylvestera Stallonea, který ve středu 6. července oslaví 76. narozeniny, nebo se můžete podívat na věkový rozdíl na různých snímcích herce Toma Hankse, který pak v sobotu 9. července oslaví 66. narozeniny. 

 

Autor: Markéta Luštincová, Žaneta Podlahová
Video se připravuje ...