Úterý 24. listopad 2020
Svátek slaví Emílie, zítra Kateřina
Oblačno 4°C

Slunečná: Lukáš, nebo Janek? Týna načapá při sexu Karolínu s jedním z nich!

Slunečná: S kým se Karolína vyspala?
VIDEO: TV Prima
17. listopadu 2020 | 06:00

Karolína je úplně normální holka, která když vidí pěkného chlapa, tak se jí zapalují lýtka. Lukáš i Janek jsou oba pohlední a po ruce. Karolína je moc hezká, a proto je jasné, že aspoň jeden se na to určitě chytí!

Julie a Martin Kabát mají svatbu přesně podle Lídina scénáře. Profesor se chce zalíbit Róze. Ale Róza nemá zájem. Za Sylvou přijede její kamarádka Andy se svým milencem Paterou, který je právník. Sylva se s ní radí ohledně smlouvy na pastvinu, kterou chce prodat Romanovi. Patera jí radí, aby chtěla víc peněz než jen osm milionů. Ale varuje ji, protože peníze z prodeje budou spadat do společného vlastnictví manželů. Takže by měla mít se Štěpánem dobré vztahy, protože jinak by o ně mohla přijít. Sylva ho poslechne a chce jedenáct. Roman je z toho rozhozený, protože to jednak nečekal, jednak tolik peněz nemá.

Přijede Lukáš, a protože už nejsou žádné volné pokoje, tak se nastěhuje k Jankovi. Karolína a Lukáš se spolu vyspí. Týna jde v noci k Jankovi do pokoje a myslí si, že s Karolínou je Janek. Ten ale musel odjet do Prahy, což Týna neví. Karolína si v noci Týny všimne a druhý den se s Lukášem domluví, že neprozradí, že v pokoji nebyl v noci Janek.

Plesníková si vyzvedává kluky a dává najevo, že je vrátí, až se jí bude chtít. Tom je bezradný, ale Erika dá jasně najevo, že je vrátí přesně v dobu, na které se domluví. Když přiveze Plesníková kluky pozdě, tak ji Erika seřve. Získává tím u Toma body a Plesníková vidí, že má v Erice tvrdého soupeře.

Náš tip: Baví vás vedle sledování oblíbených seriálů taky třeba luštění křížovek? Magazín Blesk pro ženy pro vás připravil speciál s křížovkami, které vás fakt budou bavit! Koupit ho můžete v novinových stáncích nebo v našem iKiosku ZDE.

Blesk pro ženy, Křížovky