Neděle 21. července 2024
Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna
Polojasno 30°C

Žádné dvojče, ale dcera! Bernášková a její dokonalá kopie zazářily na premiéře Dětí Nagana

24. února 2023 | 15:00

Rodinný film Děti Nagana, který vstoupil do kin, oslavuje 25. výročí naganského vítězství. Jeho slavnostní premiéra se neobešla bez pompy rudého běhounu, který bezesporu ovládla herečka Jana Bernášková coby představitelka jedné  z protagonistek filmového počinu. Vedle ní se ale doslova tyčila její nádherná dcera Justýna, která zdědila nejen její půvab, ale i talent! Půjde ve šlépějích své matky?

Jana Bernášková (42) jako jedna z mála známých krásek vynesla opravdu okázalý model, se kterým by se nezahanbila ani na pompézním plesu. Dlouhé večerní z dílny návrhářky Sandry Markové dominovaly energická, vášnivá červená barva, ale i korzetový živůtek se smyslně padajícím ramínkem na jedné straně. Dokonalou figuru herečky navíc podtrhly splývavá sukně s vysokým rozparkem i zlatý opasek coby výrazný atribut šatů.

Co nám na sebe prozradil herec Hynek Čermák, který ztvárnil ve filmu Děti Nagana jednu z hlavních rolí? To se dozvíte ve videu:

Video se připravuje ...
 • VIDEO: videohub

Neméně půvabná je i její dospívající dcera Justýna (16), která zvolila model úměrný jejímu věku. Tedy upnuté černé šaty s vysokým stojáčkem, dlouhými rukávy a průstřihy v pase. I přes svůj jistý náboj erotična – vzhledem k již zmíněným průstřihům i mini délce – nezaváněly sebemenší vulgaritou, spíše naopak – perfektní rafinovaností. Model vkusně doplnila malou kabelkou s kovovým řetízkem a ponožkovými kotníčkovými botami s ostrou špičkou.

Není divu, že se zděděným půvabem začíná proplouvat do modelingových vod. Jak se herečka Jana Bernášková v nedávném rozhovoru pro Super.cz zmínila, vedle modelingu to také zkouší i před kamerou. Ačkoliv studuje mezinárodní vztahy a diplomacii, ne herectví, točila už s českou, německou i americkou produkcí. O tom všem hrdě mluvila její pyšná máma.

Na jejich elegantní looky z posledních společenských událostí se podívejte do naší fotogalerie.

Autor: Žaneta Podlahová