Úterý 26. září 2023
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Polojasno 22°C

Jak být krásná jako Julia Roberts? Takhle se o sebe stará Pretty Woman

 • Julia Roberts
  28. října 2022 | 06:00

  Opravdu dnes slaví 55. narozeniny? Při pohledu na Julii Roberts máte tak trochu pocit, že zastavila čas. Zajímá vás, jak se o sebe nejznámější Pretty Woman stará? Pokud čekáte předraženou kosmetiku, kterou si nebudete moct dovolit, nebo zákroky plastických chirurgů, pak jste na omylu! V čem tedy tkví tajemství její nestárnoucí krásy?

  Oblíbená herečka stárne přirozeně a s lehkostí. Málokdo by tak odhadoval, že jí je pětapadesát. Odjakživa odmítá plastické operace, protože podle ní spíše škodí. Za jejím proslulým úsměvem, štíhlou postavou a pletí s minimem vrásek se skrývají nejen důsledná péče a zdravý životní styl, ale také harmonie a rovnováha. Ne nadarmo se pětkrát stala nejkrásnější ženou světa. Jak se o sebe tedy nejznámější Pretty Woman stará?

 • Péče o vlasy

  Julii jsme mohli vidět už v několika odstínech barvy vlasů – nyní její hřívu zdobí oříškově hnědá se zrzavými tóny, které krásně lichotí její barvě pleti. Nebojí se ani změn – občas má vlasy rovné, jindy zvlněné. Ať už slavná herečka zvolí jakoukoliv úpravu, její vlasy vypadají vždy dokonale. Její tajemství? Zakládá si na dostatečné hydrataci. Díky tomu se jí vlasy nelámou a nevypadají vysušeně. Často používá masky na vlasy a v její kosmetické výbavě bychom také našli spoustu přírodních olejíčků, které pravidelně nanáší na konečky.

  Jak vytvořit vlny pomocí žehličky na vlasy? Podívejte se na video:

  Video se připravuje ...
  Jak vytvořit vlny pomocí žehličky na vlasy • VIDEO: Videohub

 • Péče o pleť

  Herečka má nádhernou pleť s minimem vrásek. Nezapomíná se o ni pravidelně starat. Nikdy nejde do postele nalíčená, používá hydratační séra a chrání svůj obličej proti slunečnímu záření kvalitními opalovacími přípravky. 

 • Hebké ruce

  Stejně jako se Julia stará o svou pleť, nezapomíná ani na své ruce, protože  ruce často prozradí skutečný věk. A jaké je její tajemství? Olivový olej! Pravidelně s ním maže nejen ruce, ale i celé tělo a díky této ingredienci je její pokožka krásně hebká a vyživená. 

 • Přirozený make-up

  Herečka nepatří zrovna mezi ženy, které by svůj obličej zvýrazňovaly silnou vrstvou make-upu. Naopak ráda vyzdvihuje přirozenost. Proto ji ani na červeném koberci neuvidíte v křiklavých barvách a výrazném líčení. Ráda podtrhuje své přednosti, těmi jsou jednoznačně její velké plné rty. Většinou volí přirozené odstíny, které akorát vylepší jejich tvar.

 • Nezapomíná na své tělo

  Julia je štíhlá jako proutek. Za to můžou nejen genetika, ale také pravidelný pohyb a proteinová dieta. Jí hodně zeleniny, kuřecího masa, miluje lososa a k snídani si většinou dává domácí granolu s řeckým jogurtem, malinami a borůvkami. Vedle toho také miluje pohyb: čtyřikrát týdně cvičí jógu. To se odráží nejen na jejím těle, ale dostává se díky ní také do psychické pohody.

   

   

   

Autor: Aneta Valešová
Klíčová slova:  trendy, krása, kosmetika, julia roberts
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...