Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Srpnové premiéry na Netflixu: Akčňák se sexy Gal Gadot nebo strhující dokumenty o skandálech ve sportu

 • 31. července 2023 | 06:00

  Možná jste už napjatí, co si pro nás nachystal oblíbený portál Netflix pro červenec. Nadílka filmových novinek vás překvapí především sérií tajemných dokumentů z míst, která se vám jen tak nepoštěstí zahlédnout.

  Mezi červencovými filmovými novinkami najdete také super bijáky, při kterých se zamějete, ale také vás pořádně vyděsí. Podívejme se tedy, jakou nadílku můžeme očekávat. 

 • Neslýchané: Problémové dítě Jake Paul, premiéra: 1. srpna 2023

  Kritiky uznávaný dokumentární seriál Neslýchané se vrací s třídilnou čtyřtýdenní letní událostí, která odhaluje zákulisí epických příběhů z divokého světa sportu. Od boxu přes fotbal až po dopingové skandály, tyto nové příběhy jdou do hloubky novinových kauz a vyvracejí to, co jsme si mysleli, že víme. Je Jake Paul ve svých šestadvaceti letech novým zachráncem světa boxu, nebo „klamným“ promotérem, jehož marketingové schopnosti jsou silnější než jeho pravačka? Záleží na tom, koho se zeptáte v UNTOLD: Jake Paul the Problem Child , se ponoříme do příběhu neochvějně hluboko, zjistíme, jak se dítě s vykulenýma očima z Ohia proměnilo z internetové senzace v nejvíce polarizujícího muže ve sportu.

  Neslýchané: Johnny Football, premiéra: 8. srpna 2023

  V roce 2012 byl nejzářivější hvězdou všech sportů nováček, rozehrávač v neohlášeném Texas A&M, jehož zápalu na hřišti konkurovaly pouze jeho bujaré párty. Uhrančivý fotbalový hráč přezdívaný „Johnny Football“ upoutal pozornost národa a zpočátku si vychutnával své alter ego: „Chtěl jsem být Johnny Football. Johnny Football nikdy neměl špatné období,“ říká. Manziel odmítl svou nově nabytou slávu a náhle ztratil cestu. Spolu se svou rodinou, trenéry, bývalým nejlepším přítelem a agentem – s úžasnou upřímností popisuje, co se stalo v zákulisí, když se skandály hromadily.

  Neslýchané: Síň hanby, premiéra: 15. Srpna 2023

  Jméno Victora Conteho je synonymem pro největší dopingový skandál všech dob, který otřásl sportovní komunitou, mezi jinými také špičkové sportovce, jako je skvělý baseballista Barry Bonds a atletické legendy Marion Jones a Tim Montgomery. Conte už 16 let přísahá, že BALCO Laboratories, jeho společnost zabývající se doplňky stravy a výživy se sídlem v Bay Area, nikdy nepracovala s nelegálními drogami zvyšujícími výkonnost. Ale v roce 2000 přešel do ústraní a stal se oblíbeným kontaktem pro sportovce při hledání steroidů, slávy a světových rekordů. Film obsahuje rozhovory s několika Conteho významnými bývalými spolupracovníky – včetně Montgomeryho a antidopingových úřadů a úřadů IRS, které ho pomohly poslat do vězení.

  Podívejte se na video:

  Video se připravuje ...
  Arnold: Ikonická cesta hollywoodské legendy • VIDEO: Netflix, idh

 • Mark Cavendish: Nikdy není konec, premiéra: 2. srpna 2023

  S exkluzivním přístupem k Markovi, jeho ženě Petě, jeho týmovým kolegům a jeho trenérům film mapuje vzestup, pád a vzkříšení skutečného sportovního velikána a nejchytřejšího a nejvíce vzrušujícího cyklisty všech dob. Na konci roku 2016 potřeboval Mark jen čtyři etapová vítězství, aby vyrovnal 41 let starý rekord velkého Eddyho Merckxe s 34 etapovými vítězstvími a upevnil svůj odkaz. Místo toho ho čekalo pět mučivých let zranění, nemocí a depresí. To, co předvedl na Tour de France v roce 2021 šokovalo svět a připravilo půdu pro letošní letní turné a Markův poslední pokus o vítězství. Syrový, upřímný a objevný film Mark Cavendish: Nikdy není konec je povznášející profil odolnosti a sebevědomí, který odhaluje vnitřní příběh jednoho z nejvíce inspirativních a nečekaných návratů ve sportovní historii.

  Podívejte se na video:

  Video se připravuje ...
  Giro d'Italia: Jaký je druhý nejstarší a nejtěžší cyklistický závod? • VIDEO: Videohub

 • (P)Otrava, premiéra: 2. srpna 2023

  Šokující obžaloba potravinářského průmyslu a jeho regulátorů, (P)Otrava odhaluje, jak desítky let apatie a nekalých praktik způsobily, že americké zásobování potravinami a jejich spotřebitelé jsou zranitelní vůči smrtícím patogenům, jako je např. coli a salmonely.

  Podívejte se na video:

  Video se připravuje ...
  Co všechno přinesou červencové filmové premiéry na Netflixu? Masovou vražedkyni, nepoznané objevy a super komedie • VIDEO: Netflix

 • Jeden za jednoho, premiéra: 3. srpna 2023

  Zamilovaný řidič a mazaný automechanik omylem svezou šéfa gangu v penzi a spustí tím řetězec bláznivých a nebezpečných událostí, které jim převrátí život vzhůru nohama.

 • Zom 100: Co chceš stihnout, než tě sejme zombie, premiéra: 3. srpna 2023

  Akira Tendo pracuje v příšerné společnosti, kde ho trápí nekonečnými pozdními hodinami, bossingem a nelogickými úkoly. Své dny tráví tím, že se cítí víc mrtvý než živý. Jednoho rána město napadnou zombie a vše zdevastují. Když Akira uviděl tu zkázu, radostně vykřikl, že už nemusí chodit do kanceláře. Vyjde najevo jeho vrozená pozitivita a přichází se seznamem 100 věcí, které chce udělat, než se stane zombie. Včetně úklidu svého domova a kempování na balkoně a vydává se dokončit svůj seznam.

 • Sedm smrtelných hříchů: Zášť edimburská, premiéra: 8. srpna 2023

  Od bitvy s klanem démonů uplynulo 14 let. V nyní mírumilovném království Liones se princ Tristan snaží ovládnout dvě obrovské síly, které zdědil: sílu klanu démonů po svém otci Meliodase, který byl kapitánem Sedmi smrtelných hříchů jako dračí hřích, a moc z klanu bohyní od své matky Alžběty. Mezitím se k Alžbětě přibližuje hrozba Deathpierce, který byl kdysi známý jako svatý rytíř a člen Plejád azurového nebe, než opustil království. Aby zachránil svou matku, která byla prokleta, Tristan opouští království a míří do Edinburghu, kde Deathpierce sídlí na zámku.

 • Vezmeš si mě za mrtvolu?, premiéra: 10. srpna 2023

  Jednoho dne policista najde červenou svatební obálku, aby zjistil, že vlastníkem červené obálky je ve skutečnosti duch ze záhrobí, který před reinkarnací žádá důstojníka o ruku. Co se stane, když člověk a duch vytvoří takové zvláštní pouto? Vezmeš si mě za mrtvolu? překračuje hranice smrti i pohlaví!

  Podívejte se na video:

  Video se připravuje ...
  Trailer seriálu Clark: Hvězdný zločinec • VIDEO: Netflix

 • Rachel Stoneová: Sázka na srdce, premiéra: 11. srpna 2023

  Rachel Stoneová (Gal Gadot) je nezkušená technička v elitní jednotce MI6, kterou vede hlavní agent Parker (Jamie Dornan). Její tým MI6 však netuší, že Stoneová ve skutečnosti pracuje pro Chartu – tajnou mírovou organizaci, utajenou i před ostatními špiony, která využívá špičkové technologie k neutralizaci globálních hrozeb. Rachel byla vycvičena jako dokonalá profesionálka, fenomenální agentka v terénu, která se drží mise, sleduje informace a nikomu nevěří. Když rutinní misi zmaří záhadná hackerka Keya Dhawan (Alia Bhatt), Racheliny dva životy se střetnou. Zatímco se žene za ochranou Charty a snaží se překonat nepřízeň osudu, zjistí, že lidský přístup může být její největší předností.

  Podívejte se na video:

  Video se připravuje ...
  Hollywoodská hvězda Gal Gadot se ocitla v pornu. Její obličej někdo namontoval na tělo pornoherečky • VIDEO: Facebook.com

 • Opičí král, premiéra: 18. srpna 2023

  Opičí král je akční rodinná komedie, která sleduje charismatického opičáka a jeho kouzelnou bojovou hůl na epické výpravě za vítězstvím nad 100 démony, výstředním dračím králem a největším nepřítelem opic ze všech — jeho vlastním egem! Mladá vesničanka zpochybňuje jeho sebestředný postoj a ukazuje mu, že i ten nejmenší kamínek může mít velký vliv na svět.

 • Vyber lásku, premiéra: 31. srpna 2023

  Cami Conway (Laura Marano) má všechno. Má práci, kterou chce a směřuje k zásnubám, svatbě a dětem se svým úžasným přítelem Paulem (Scott Michael Foster) . Cítí ale, že jí něco chybí. Je to jen strach ze závazku, který k tomu patří? Nebo jí vlastně uniká ještě lepší kariéra, možná dlouho opuštěná pěvecká kariéra, o které kdysi snila? A je Paul její životní láskou? Co když je to Rex Galier (Avan Jogia), sexy britská rocková hvězda, který vejde do jejího studia a je neodolatelný? Nebo by to mohl být Jack Menna (Jordi Webber), její první láska, „ta, která utekla.“ Cami čelí kaleidoskopu lákavých, ale těžkých rozhodnutí: od vážných etických dilemat až po frivolní „pravdu nebo odvahu“. Co si vybere, záleží čistě na vás, divácích. Ale buď opatrná! Ne vždy se věci vyvíjejí tak, jak si myslíte!

   

   

Diskuse ke článku
.