Pátek 2. června 2023
Svátek slaví Jarmil, zítra Tamara
Polojasno 23°C

Co všechno přinesou červnové filmové premiéry na Netflixu? Romantiku mezi tóny kytary či akční biják se sexy hrdinou a světovou novinku

 • 29. května 2023 | 06:00

  Možná jste už napjatá, co si pro nás nachystal oblíbený portál Netflix pro červen. Nadílka filmových novinek zahrnuje pěknou dávku romantiky, a to ve všech možných odstínech, ale čeká vás toho mnohem víc.

  Mezi červnovými filmovými novinkami najdete pokračování akční pecky s Chrisem Hemsworthem, který bude opět bojovat až do krve, ale v menu najdete i nový, kultovní animák. Podívejme se tedy, jakou nadílku můžeme očekávat. 

 • Krásný život, premiéra: 1. 6. 2023

  Elliott, mladý rybář s mimořádným hlasem, dostane životní šanci, když ho objeví úspěšná, vysoce profilovaná hudební manažerka Suzanne. Suzanne brzy spojí Elliotta se svou dcerou a hudební producentkou Lilly. Na své cestě k tomu, stát se hvězdou, bojuje s minulostí, která ohrožuje nejen jeho velký průlom, ale také začínající lásku vůči Lilly.

 • You Do You, premiéra: 9. 6. 2023

  Buď sama sebou, to by mohl být volný překlad anglického You Do You. Řeč je pravděpodobně o hlavní hrdince. Merve si vybrala bohémský život, ten si ale nevybral ji. Excentrická mladá dáma se ocitne tváří v tvář vystěhování z bytu a bude muset velmi rychle řešit svou situaci. Najde si novou práci, kde se zaplete s pohledným šéfem do velmi pikantní zápletky...

 • Extraction, premiéra: 16. 6. 2023

  Chris Hemsworth se vrací jako Tyler Rake v Extraction 2, pokračování akčního trháku Netflixu Extraction. Poté, co stěží přežil události z první části, je Rake zpět jako australský černý žoldák, který má za úkol další smrtící misi: zachránit zbitou rodinu nelítostného gruzínského gangstera z vězení, kde jsou všichni drženi. Hemsworth se znovu schází s režisérem Samem Hargravem, produkují AGBO – Joe a Anthony Russo a Joe Russo píše. Golshifteh Farahani si zopakuje svou roli z prvního filmu a dále hrají Adam Bessa, Olga Kurylenko, Daniel Bernhardt a Tinatin Dalakishvili.

 • Black Clover, Meč krále čarodějů, premiéra: 16. 6. 2023

  Populární komiks Black Clover, který vyšel ve Weekly Shonen Jump (Shueisha) a jehož se prodalo přes 17 milionů kopií, byl poprvé zfilmován! Příběh filmu bude originální, ten není v komiksu zobrazen. Na film bude dohlížet Yūki Tabata, autor původní mangy, a film bude vyprávět příběh čarodějného krále, který v původní manze nebyl odhalen. Ve světě, kde je magie vším, se Asta, chlapec, který se narodil bez magie, chce stát „králem čarodějů“, překonat nepřízeň osudu, dokázat svou moc a dodržet přísahu svým přátelům.

 • Láska přes okno: Dálka, premiéra: 23. 6. 2023

  Ares odjel studovat do Stockholmu, a tak se s přítelkyní Raquel ocitl ve vztahu na dálku, což je náročnější, než oba čekali. Když přijde léto a oni se znovu setkají, dlouhé odloučení a lidé, které během té doby potkali, zpochybní to, co považovali za nezničitelné pouto.

 • iNumber Number: Zlato z Johannesburgu, premiéra: 23. 6. 2023

  V kriminálním podsvětí Johannesburgu v Jižní Africe má unavený tajný policista za úkol rozlousknout největší loupež zlata v africké historii. Bude dodržovat zákony a chránit bohatství "tlustého kočičího diktátora"? Nebo chce pomoct odvážné loupežnické posádce uspět?

 • Nimona, premiéra: 30. 6. 2023

  Když je Ballister Boldheart (Riz Ahmed), rytíř ve futuristickém "středověkém" světě, odsouzen za zločin, který nespáchal, jediný, kdo mu může pomoct prokázat jeho nevinu, je Nimona (Chloë Grace Moretz), zlomyslná dospívající dívka, která miluje chaos a zkázu. Je shodou okolností také tvorem měnícím tvary a Ballister byl vycvičen k tomu, ji zničit. Ale vzhledem k tomu, že ho chce dostat celé království, je Nimona nejlepší (nebo technicky jediný) pomocník, v kterého Ballister může doufat. A jak se hranice mezi hrdiny, padouchy a monstry začnou rozmazávat, oba se chystají vybudovat něco významného a prospěšného, aby Ballister očistil své jméno jednou provždy. Nimona, kterou režíroval Nick Bruno a Troy Quane, je epický příběh o hledání přátelství v těch nejpřekvapivějších situacích a o přijímání sebe i ostatních takových, jací jsou. Snímek vznikl na základě nejprodávanějšího grafického románu ND Stevensona, nominovaného na National Book Award – New York Times.

   

   

Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...