Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

Ulice: Tohle nikdo nečekal! Vášnivá líbačka a nejpřekvapivější pár je na světě

Video se připravuje ...
VIDEO: tv Nova
28. září 2022 | 06:00

V nekonečném seriálu Ulice se opět hlásí o slovo láska. Přitom u Jarky a Adama by asi málokoho napadlo, že by spolu zrovna tihle dva mohli být. Každý spíše vyjmenuje hned několik důvodů, proč se k sobě Adam a Jarka nehodí. Přesto právě oni nyní utvoří velmi překvapivě nový pár. Kdy a jak mezi nimi přeskočí jiskra?

Po roce, kdy byl jen zahrabaný ve skriptech a učebnicích a neznal nic jiného než šprtání, přednášky, semináře a praktika na pitevně, se Adam (Vojtěch Machuta) znovu pomalu vrací do normálního života a poohlíží se po nějaké holce. Jenže najít ji není tak snadné, jak si zpočátku myslel. O medičku zájem nemá a na jinou holku nemůže narazit, neboť téměř nikam nechodí. Proto si založil profil na seznamce, což je podle něj momentálně asi nejsnazší možnost, jak někoho nezávazně poznat.

Podobně to má také Blančina (Linda Rybová) sestřička z ordinace Jarka (Natalie Golovchenko). „Jarce je 29 a pracuje jako sestřička v Blančině zubní ordinaci. Dobře jim to spolu funguje. Je velmi precizní, nemá ráda, když někdo chodí pozdě. Čte dlouhé romány a miluje sladké. Blanka si jí váží mimo jiné za to, že dělá i zubní hygienu. Jak jsem se dozvěděla, tu sestřičky většinou nedělají. Právě se rozvádí s mužem, s nímž byla čtyři roky, společně pečovali o jeho dvě děti. Nerozešli se ve zlém a vypadá to, že s jeho malou dcerkou bude nadále v kontaktu,“ představuje svou postavu Natalie Golovchenko. Jarka už nějaký čas žije sama, takže by občas přivítala společnost, s níž by zašla nezávazně na kus řeči, pobavit se, odreagovat se. Ani ona nyní vážný vztah nehledá. Zároveň však nehodlá sedět doma a jen se dívat, jak jí život proplouvá mezi prsty. Proto se také ona pokouší seznámit se přes internet. „Jednou jsem si takovou aplikaci stáhla, ale nakonec jsem to vzdala. Raději se seznamuji v reálném životě. Nicméně myslím si, že v dnešní době to určitě může být jeden ze způsobů, jak poznat toho pravého. Mám spoustu kamarádů, kteří se tak poznali, a jedni se dokonce i vzali,“ líčí svůj názor na on-line seznamování Natalie.

Shodou náhod mají Adam a Jarka profil na stejné seznamce, takže bylo jen otázkou času, kdy tam na sebe narazí. Oba docela dlouho váhali, než toho druhého označili. Aby taky ne, když Jarčinou nadřízenou je Adamova máma, a Jarka je ke všemu o něco starší než Adam. Nakonec to přece jen riskli, neboť si jinak docela rozumí. A zajít spolu na kávu či na drink a jen tak si popovídat přece není nic proti ničemu. Adam by navíc Jarce rád poděkoval za to, jak se mu věnovala v ordinaci. Slovo dá slovo, ti dva vyrazí na večeři do vyhlášené restaurace. To sice nedopadne úplně podle Adamových představ, ovšem během večera oba zjistí, že je spojuje stejná záliba – tanec. A právě při něm mezi nimi přeskočí jiskra… Jak se to mezi nimi začne vyvíjet? Co ani jeden z nich opravdu neplánoval?