Neděle 18. duben 2021
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Zataženo, déšť 10°C

Tento týden v Ulici: Milostný souboj o Lumíra a Bedřichova žárlivost za hranou

6. dubna 2021 | 12:02

Po Velikonocích se Amílie vypraví na cestu do minulosti, která zjitří spoustu citů a vzpomínek. Milena Pumrová si uřízne pořádnou ostudu a Bedřich s Alicí budou nadále bojovat se žárlivostí, která už není tolerovatelná.

Amálie se rozhodne, že se po dlouhých letech vypraví na chatu, kterou jí v závěti odkázal bývalý manžel, aby zjistila, jak nemovitost nyní vypadá. Jen co na chatu dorazí, čeká ji jedno překvapení za druhým, včetně setkání s bývalým sousedem Zdeňkem. Anežka se spolužačkou Svatkou by se rády podívaly na natáčení, na něž zve Franta na sociální síti všechny přátele. Má to ale malý háček – Franta tím myslí své vrstevníky, ne holky školou povinné. Ovšem nebyly by to Anežka se Svatkou, aby nevymyslely, jak se na natáčení přesto dostat. K jejich obrovské smůle se však všechno zvrtne ve chvíli, kdy Anežku zradí její vlastní zbraň… Jaký trapas se stane Anežce?

Podívejte se na rozhovor:

Evžen z Ulice bude na vozíčku! • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

Milena Pumrová začíná kroužit kolem ovdovělého Lumíra, o němž si myslí, že je pro ni tím pravým. Svůj zájem mu dává najevo tak nenápadně, že to neujde ani jeho blízkým, natož Lumírovi samotnému. Pumrová si ve své snaze však neuvědomuje, že tím leze do zelí Ingrid, která jí dá docela slušnou lekci. Pumrové do smíchu moc nebude, zato ostatní se skvěle pobaví.

Pro Bedřicha to byla obrovská rána, když se mu Alice před měsícem přiznala, že se na čas vrátila k brigádě na erotické lince, aby měla peníze na udržení kovárny. Jak Bedřich, tak Alice si po tomto zásadním rozhovoru sáhli na dno. Jejich vztah se začal otřásat v základech, Bedřich kolem sebe jen kopal a ubližoval všem svým blízkým. Tím to bohužel nekončí. Bedřich dnes udělá něco, na co rozhodně není pyšný, něco, co dříve sám odsuzoval.