Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Blázen nebo hodný vnuk? Nechal si vytetovat své prarodiče

12. července 2013 | 11:00

Craig Hartley dal svým prarodičům ke zlaté svatbě opravdu zajímavý dárek, nechal si totiž na paži vytetovat jejich svatební fotografii.

Sedmadvacetiletý mladík strávil několik hodin v tetovacím salonu a zaplatil v přepočtu asi 5 500 korun, aby poctil své prarodiče, kteří jsou manželé už 50 let. Když ale na oslavě zlaté svatby svůj dárek ukázal, oslavenci nebyli příliš nadšení a babička se dokonce rozplakal. „Ty jsi tak hloupý, že jsi něco takového udělal.“ Řekla mu babička Christine (68) a její manžel Brian (74) přikyvoval.

Craig Hartley si nechal na paži vytetovat svatební fotografii svých prarodičů.
Rodina je základ

Craig Hartley, který pracuje jako seřizovač strojů, si ale stojí za svým rozhodnutím. „Moji prarodiče jsou mi životní inspirací a doufám, že i já budu jako oni.“ Kupodivu se ale všem ostatním jeho nápad líbil „Jeden z mých strýčků řekl, že v dnešní době je vše pomíjivé a fotografie uložené v počítačích se mohou snadno ztratit, ale já že tenhle obrázek budu mít navždy. Dokonce mi řekl, že je to dobře.“ Popisuje reakci dalších členů rodiny Craig, který rozhodně není v oblasti tetování nováčkem.

Nechá si vytetovat celou rodinu

Jeho tělo už zdobí obrázek z jeho vlastního svatebního dne s manželkou Charlotte. Vyobrazit si chce nechat také své děti, ročního Adama a devítiměsíční Rose. „Chci si na celou paži nechat vytetovat obrazy, které jsou pro mě osobní.“