Úterý 24. listopad 2020
Svátek slaví Emílie, zítra Kateřina
Oblačno 4°C

Bez předchozích zkušeností vytvořila dům snů! Fotky před a po vás dostanou

12. listopadu 2020 | 06:00

Když se chce, všechno jde. A to i v případě, že s danou činností nemáte žádné zkušenosti. Příkladem vám může být dvaačtyřicetiletá maminka Lyndsey Gynane z Liverpoolu, která s pomocí svého partnera vytvořila bydlení snů. Těžko uvěřit, že se na snímcích domu po proměně jedná o tentýž dům jako o ten před proměnou! Přesvědčte se ve fotogalerii!

Starší dům koupil pár v roce 2018, a přestože neměli žádné kutilské dovednosti ani zkušenosti s rekonstrukcí, měli vizi a nadšení a do práce se pustili v okamžiku, kdy do rukou dostali klíče. "Když jsme si šli dům poprvé prohlédnout, viděli jsme, že je v něm velký potenciál. Oba nás přepadla chuť ho celý zrekonstruovat, přeměnit každý pokoj, a vytvořit tak snový rodinný dům," vypráví Lyndsey.

Proměnu svého rodinného domu žena od začátku sdílela na sociální síti Instagram, a než se nadála, najednou ji sledovalo přes sto tisíc fanoušků, kteří ji s nadšením v její práci podporovali. "Je to šílené. Lidé nás sledují, aby nás podpořili a zároveň aby se inspirovali. Všechno jsem dokumentovala také kvůli tomu, abych ostatním pomohla, pokud se vydají na stejnou cestu jako my," vysvětluje žena. 

Na opravdu zásadní části rekonstrukce, jako je například bourání, si Lyndsey najala odborníky. Vše ostatní včetně ladění interiéru a finální dekorace měla na starost ona sama. Díky proměně cena domu stoupla o sto deset tisíc liber, v přepočtu tedy něco přes tři miliony korun! Rekonstrukce rodinného domu páru trvala zhruba dva roky, výsledek však stojí za to. Marně byste pod novou fasádou hledali starý dům.

Přesvědčte se ve fotogalerii:

Autor: Aneta Valešová