Megan Fox prozradila tajemství dokonalé postavy: Co snídá a jak hřeší?

 • Megan Fox prozradila tajemství dokonalé postavy: Co snídá a jak hřeší?
  17. září  2018 
   06:00

  Megan Fox (32) patří bezesporu mezi herečky s nejkrásnější postavou. Nejednou byla oprávněně v médiích nazvána sexy bohyní. Díky tomu, že lpí na své postavě, se může i po třech dětech pyšnit dokonalými křivkami. Jak se dvaatřicetiletá herečka a zároveň modelka udržuje stále ve formě?

  Za její nádhernou postavou stojí několik dietních zásad, které poctivě dodržuje. Hlídá se nejen v jídle, ale také pravidelně zařazuje pohyb. Jednou týdně se ale podle žádných pravidel neřídí.

 • Pětifaktorová dieta

  Autor: istock.com

  Megan je zastáncem stravování formou pětifaktorové a nízkosacharidové diety. Její jídelníček se tak skládá z pěti jídel denně založených na pěti nezbytných složkách, kterými jsou bílkoviny, vláknina, zdravé sacharidy v podobě ovoce a zeleniny, zdravé tuky a nápoje bez cukru.

  Příprava jídel jí nezabere více než pět minut. Principem diety je také jeden volný den v týdnu, kdy můžete jíst, co chcete. Za pět týdnů tak máte celkem pět volných dní.

 • Na snídani bílky

  Autor: istock.com

  Za nejdůležitější jídlo dne Megan považuje snídani, kterou nikdy nevynechá. Zpravidla konzumuje vejce, a to konkrétně dva vaječné bílky.

  Ve své dietě je Megan poměrně striktní. Vyhýbá se zpracovaným potravinám, jako jsou brambůrky, nejí ani bílé pečivo, slané pochutiny, a jelikož preferuje nízkosacharidovou dietu, tak vynechává i celozrnné výrobky.

 • Mandle a jablečný ocet

  Autor: istock.com

  Pro příjem vitaminů, a to zejména vitaminu E jako antioxidantu, Megan konzumuje mandle. Ty zařazuje nejčastěji na svačinu. Mandle také pomáhají při hubnutí, jelikož obsahují bílkoviny a vlákninu, po které se budete cítit déle sytí.

  Kromě mandlí nedá Megan dopustit ani na jablečný ocet, který přidává do salátů. Ten podporuje látkovou výměnu, pomáhá při trávení a potlačuje chuť na sladké.

 • Japonská kuchyně

  Autor: istock.com

  Japonskou kuchyni má Megan ze všeho nejraději. Dále preferuje lososa a velice často si dělá smoothies. "To nejhorší, co do sebe jednou za den dám, je káva," prozradila v televizním pořadu E! News Megan Fox.

 • Cvičení podle Megan

  Autor: istock.com

  Pětifaktorovou dietu Megan dodržuje i v oblasti cvičení. Zařazuje tak minimálně jednu pětadvacetiminutovou aktivitu denně.

  Kombinuje ráda kruhové tréninky, kardio i posilování s těžkými váhami. Mezi její oblíbené cvičení patří také pilates. Pokud Megan necvičí sama, svěřuje se do péče známého osobního trenéra Harleyho Pasternaka.

/
Autor: Veronika Duží

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji