Sobota 3. června 2023
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor
Jasno 20°C

Velké vánoční dárky: Došly vám nápady, co dát svým blízkým? Více než 100 tipů v galerii!

14. prosince 2022 | 14:00

Ještě nemáte vyřešeny všechny velké – nebo chcete-li hlavní – dárky pro své nejbližší? Inspirujte se našimi tipy na kvalitní a hodnotné dárky, z nichž budou mít vaši nejmilejší stroprocentně radost. Připravily jsme pro vás desítky originálních nápadů.

Dárek pro celou rodinu. Něco na gauč!

Pod stromečkem určitě zabodujete s dárkem, který je určen úplně pro všechny. Jako je například kvalitní měkká deka, kterou položíte na gauč nebo do křesla. A zachumlá se do ní ten, kdo bude zrovna sledovat televizi nebo číst knihu. A určitě k ní přibalte něco dobrého k pití. 

Parfém nebo kvalitní kosmetika: Na poslední chvíli

Jestli znáte vkus obdarovaného, nebo dokonce víte, na jaký drahý parfém si tajně myslí, máte vyhráno. Výhodou parfému určitě je, že ho lehce pořídíte na poslední chvíli, a stejně tak i kvalitní kosmetiku. Tady ale určitě vymyslete něco speciálního – tělové máslo z organických olejů nebo remodelační pleťový gel.

Designové dárky

Pokud máte v příbuzenstvu někoho, kdo si potrpí na styl, koho potěší cokoliv designového, je na místě exkluzivní dárek. A nemusí to být jenom šperk. Podívejte se i na různé technické hračky – designový reproduktor nebo stylová bezdrátová sluchátka určitě budou mít na Vánoce úspěch.

Erotické dárky

Je jedno, jestli jste čerstvě zamilovaní nebo žijete s partnerem spoustu let. V prvním případě dáváte erotickým dárkem najevo svou hravost a v tom druhém říkáte, že vám na vztahu záleží a na sexuální život určitě nechcete rezignovat. Už jste vyzkoušeli párový vibrátor?

Desítky dalších tipů na dárky najdete ve fotogalerii:

 

Autor: red
Video se připravuje ...