Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Sexy dárky pod stromeček, které vás nažhaví na noc plnou vášně

5. prosince 2017 | 06:00

Jestliže tápete, co svému partnerovi pořídit pod vánoční stromeček, možná vás inspiruje náš žhavý výběr. Ponožek, bačkor i knížek už bylo pod stromečkem dost, daleko lepší je darovat něco, co znovu vrátí do vašeho vztahu jiskru. Nebojte se toho! 

Možná už dlouho toužíte po tom, koupit si nějakou erotickou pomůcku, ale bojíte se, aby to váš manžel nebo partner nepovažoval za konkurenci. Překvapivě mnoho mužů má dojem, že pokud chcete vibrátor, musí to znamenat, že selhávají jako milenci. 

Můžete na začátek zkusit zabít dvě mouchy jednou ranou a koupit párový vibrátor, který bude přinášet potěšení během milování vám oběma. 

Hledáte inspiraci? Podívejte se na video, kde vás česká designérka seznámí s prvním potetovaným vibrátorem na světě:

První potetovaný vibrátor na světě vznikl v Čechách! Může za to sexy dvojice umělců • VIDEO: Igor Březina / BPŽ

Do výběru v galerii jsem vybrala to nejzajímavější, co upoutalo mou pozornost. Od womanizerů, které pod tlakem masírují klitoris, přes pulzátory, vibrátory zvláštních tvarů až k poutům a bičíkům.

Najdete tam afrodiziakální parfémy i gely, které zvyšují prožitek sexu, a to jak pro dámy, tak pro pány. Nezapomněla jsem ani na knihy, třeba první sex komiks nebo průvodce po zmizelých nevěstincích Prahy. Své kouzlo má samozřejmě i sexy prádlo!