Úterý 28. listopadu 2023
Svátek slaví René, zítra Zina
Zataženo, sněžení 1°C

Dárek na Den otců: Inspirujte se našimi 51 tipy, jak tátu potěšit

30. května 2023 | 06:00

Den otců, který se slaví třetí červnovou neděli, se už i v Česku stává fenoménem. Stále víc rodin ho začlenilo do svého kalendáře jako běžný svátek. Nezapomeňte letos potěšit tatínky a dědečky stylovým dárkem. Pokud vás nenapadá čím, inspirujte se našimi tipy.

Mezinárodní Den otců, který letos vychází na 18. června 2023, můžete pojmout stylově, gurmánsky, kutilsky, sportovně i vtipně. Každá kategorie si žádá ty správné dárky.

Tričko na Den otců a další vtipné dárky

Pokud nevíte, co koupit, vtipný dárek potěší vždycky. Třeba tričko s nějakým tatínkovským nápisem, jako např. "když to neopraví táta, tak už nikdo", bude mít úspěch. Pokud si nevyberete, můžete si v on-line editoru vytvořit vlastní potisk. A další nápady na dárky, které pobaví? Toaletní papír s vtipy, chladicí půllitr, drbátko na záda...

Gurmánské dárky potěší vždycky

Dobré víno, pivní speciál, delikatesy v podobě uzenin, paštik nebo sýrů... Jídlo miluje snad každý a i tady můžete být vtipní. Co třeba sardinky, které vypadají opravdu realisticky, ale jsou ve skutečnosti z kvalitní čokolády? Pokud váš táta podlehl trendu vaření, můžete mu koupit třeba kuchařku, kulinářský kurz, sadu nožů nebo pořádnou zástěru. Nebo mu nějakou dobrotu připravte sami.

Táta kutil nebo zahradník? Máte vyhráno

Snad nikomu se nenakupují dárky tak snadno jako kutilům a zahradníkům. Těch věcí, které potřebují mít v dílně nebo kůlně, ale je! Zajděte do hobbymarketu a určitě vás něco praští do očí. Co třeba box na nářadí na kolečkách?

Sportovní a regenerační dárky

Táta sportovec je tak trochu zvláštní kategorie. Myslete na to, že spoustu času tráví nejen svou oblíbenou sportovní disciplínou, ale i regenerací. S poukazem na masáž, fyzioterapii nebo wellness víkend tedy stoprocentně potěšíte

Elegantní dárky: Chce to nápad

Už má váš táta košili, která dobře vypadá, a ještě se nemusí žehlit? Jestli ne, tak máte hotovo. Kravatou, která má navíc ochranu proti tvorbě skvrn, taky nic nezkazíte. Tedy pokud ji váš táta alespoň občas nosí. Nebo zvolte ležérnější stylové dárky, jako jsou bílé tričko z kvalitní bavlny nebo pěkná kožená ledvinka, díky které nebude muset nosit peněženku a mobil po kapsách.

Praktické dárky: Jen pro ty, kteří je milují

Jedni je milují, druzí nenávidí. Pokud váš táta patří do první kategorie, nesnažte se ho měnit a vyberte něco praktického. Krém na ruce, peněženka, tričko pod košili proti pocení, termo prádlo, nebo dokonce voda po holení... Věřte nám, jsou muži, kteří by praktické dárky nevyměnili za nic na světě.

 

 

Autor: red
Video se připravuje ...