Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Polojasno 25°C

Nenáviděné i milované: Žabky ovládnou léto! V čem jsou letos jiné?

4. června 2023 | 06:00

Jedná-li se o žabky, dělíme se do dvou táborů. Jeden je zarputile miluje, pro jeho členky mají čestné (dost možná jediné) místo v letním botníku, v druhém oponují „zarputilky“ zastávající názor, že jsou to boty vhodné jen na plážové radovánky. Ať chcete nebo ne, tyhle letní boty tu s námi budou pořád. Letos jsou však dost jiné. Lepší. A možná je vezmou na milost i ony "zarputilky"…

Kam se řadíte vy? Milujete je, nebo nad nimi ohrnujete nos a nikdy se nestanou vašimi letními oblíbenci? Přiznám se, že jsem nikdy nebyla fandou žabek s tolik tenkou stélkou, že moje chodidla od rozpáleného chodníku v městské džungli dělil stěží centimetr. Nemluvě o rytmickém pleskání při každém kroku a podivném šimrání mezi prsty. Ano, takové vzpomínky mám na tyto letní boty připomínající tanga mezi botami.

Jste milovnicí bot? Podívejte se na zajímavou historii balerínek: 

Avšak nutno podotknout, že už nálepku umíněnce strhávám a mám nakročeno k milující protistraně. Proč jsem je (nejen já) vzala na milost? V čem se odlišují od nudných, prostých pěnových bot, na něž máme dávnou vzpomínku?

Trendy roku 2023

Od plážových bot totiž povýšily a staly se přijímanými elegantními botami především díky změně materiálu. Čirá elegance z nich srší skrze kůži, ale i díky širokým páskům do véčka. Navíc povýšily doslova – respektive vyvýšily se. Ultra trendem jsou totiž kožené žabky s hranatou i oblou špičkou na platformě. A v obchodech najdete jejich četné barevné zastoupení!

Sexy zavazování

Vaše nožky pak opticky prodlouží žabky s překříženými pásky, které můžete zavázat až do poloviny lýtek. Budou ideální volbou k boho bílým šatům s madeirou, ale také k džínové sukni či kraťasům.

Žabky s kamínky nejen k maxi šatům

Na své si přijdou i „straky“, milovnice veškerých blyštivých kamínků. I žabky poseté kamínky budou letos bojovat o vaši přízeň a vzhledem k jejich zdobné aplikaci si je budete moct dovolit obout i na společenskou událost, jako je svatba vašich blízkých. K dlouhým maxi šatům budou trefou do černého!

Trendy žabky na léto pořídíte za skvělou cenu na našem internetovém srovnávači Zboží Dáma.

Vyberete si letošní favoritky? Přesvědčte se o tom v naší fotogalerii!

Autor: Žaneta Podlahová
Video se připravuje ...