Cvičte s námi v karanténě: Cviky na každý den – pevné a kulaté boky

29. března  2021 
 06:00

V Blesku pro ženy jsme pro vás připravili krátká videa s jednoduchým cvičicím programem, která vám dodají chuť a inspiraci zůstat fit! Nový týden začneme s krásnými boky. Video trvá pouze 8 minut a cviky se provádí 30 sekund. Pojďte se s Kristýnou rozhýbat, a udržte se tak díky těmto videím v kondici!

 

V pondělí se skvěle začínají nové věci, nové cíle. Pojďte si předsevzít, že se budete fyzicky udržovat fit – kvůli sobě, svému pocitu a zdraví. Fyzická aktivita dělá dobře i mentální stránce, budete výkonnější a čilejší.

 

Než začnete cvičit, dobře se prodýchejte a protáhněte tělo. Skvělé probuzení a protažení vám zajistí jóga. Jak na cviky, to se dozvíte v tomto videu.

 

Po řádném strečinku se pusťte do workoutu. Dbejte na dech, pokud nebudete stačit, jeďte si podle svého tempa. Tento trénink se skvěle doplňuje se cvičením na hýždě, které najdete níže. Posilníte tak nejen boky, ale i stehna a hýždě.

 

Spoustu tipů na zdravý životní styl, zdravé stravování i přiměřený pohyb najdete vždy také v aktuálním čísle magazínu Blesk pro ženy. Koupit ho lze v novinových stáncích. Nebo si ho můžete objednat v tištěné či elektronické podobě v našem iKiosku ZDE.

 

Autor: Kristýna Juřicová

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji