Cvičte s námi v karanténě: Cviky na každý den – spodní břišní muffin

Video se připravuje ...

30. března  2021 
 06:00

V Blesku pro ženy jsme pro vás připravili krátká videa s jednoduchým cvičicím programem, která vám dodají chuť a inspiraci zůstat fit! Dnes vám Kristýna Juřicová ukáže cviky na redukci břišního muffinu. Lekce je krátká a vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Tak co, jste připravena?

 

Sestav cviků na redukci tuku kolem bříška jsou spousty. Účinné se stanou v momentě, kdy upravíte nejen svůj režim, co se týče spánku, životosprávy, ale i když zařadíte pravidelný pohyb.

 

Spodní bříško je věčné téma. Nejlépe před každým cvičením uděláte, když rozhýbete svou pánev. Toho docílíte pomocí pozice kočky, kterou jsme spolu s Kristýnou už cvičily. Jak na ni, najdete v odkazu níže.

 

 

Při provádění cviků se snažte nezapojovat záda, sílu berte ze středu těla. Tento workout se skvěle doplňuje s extra rychlým cvičením na celé tělo.

 

Spoustu tipů na zdravý životní styl, zdravé stravování i přiměřený pohyb najdete vždy také v aktuálním čísle magazínu Blesk pro ženy. Koupit ho lze v novinových stáncích. Nebo si ho můžete objednat v tištěné či elektronické podobě v našem iKiosku ZDE.

 

 

 

 

Autor: Kristýna Juřicová

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji