Cvičte s námi v karanténě: Cviky na každý den – jógové protažení

26. března  2021 
 06:00

V Blesku pro ženy jsme pro vás připravili krátká videa s jednoduchým cvičicím programem, která vám dodají chuť a inspiraci zůstat v kondici! Dneska trochu zpomalíme a zaměříme se na dech. Pojďte se s Kristýnou rozhýbat, a udržte se tak díky těmto videím fit! 

 

Nádech, výdech, namasté. V dnešním videu si s Kristýnou nebudete poskakovat ani trénovat žádný sval či partii na těle. Budete se věnovat svému dechu, zpomalení a celkově výdrži při provedení pozic. Rozbalte tedy podložku, pusťte si video a nalaďte se na svou vlnu. Čas, který cvičení věnujete, investujete hlavně do sebe.

 

Když se řekne slovo jóga, co si představíte? 

 

Je to určitý životní styl. Je spojen s naší duší, fyzickým tělem a lidským bytím. Jóga vám rozproudí životní energii a zanechá vám mladého a čistého ducha. 

 

Díky józe si snadno udržíte i krásnou postavu, jelikož při praktikování cviků se neustále zaměřujete na určité partie na těle a také na svůj dech. To mozku a tělu prospívá. Využijete téměř všechny svaly a části těla. Zpevníte si core neboli střed těla, který je pro jakékoli cvičení důležitý. Zkrátka pravidelné cvičení vám přinese pohodu a zároveň užitek. A to je přece skvělé! 

 

Spoustu tipů na zdravý životní styl, zdravé stravování i přiměřený pohyb najdete vždy také v aktuálním čísle magazínu Blesk pro ženy. Koupit ho lze v novinových stáncích. Nebo si ho můžete objednat v tištěné či elektronické podobě v našem iKiosku ZDE.

 

 

 

Autor: Kristýna Juřicová

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji