Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Polojasno 25°C

Kuchařky do kabelky: Ušetří váš čas i peníze

11. listopadu 2012 | 05:30

Jsou moderní, velmi praktické a hlavně interaktivní! S elektronickými kuchařkami budete zkrátka IN. Pořiďte si ji do své čtečky či iPadu a sledujte nejnovější gastronomické trendy.

S elektronickými kuchařkami se naučíte vařit rychleji, než podle klasických knih. A jak je to možné? Obsahují totiž daleko více informací, než se vejde do papírové kuchařky a můžete dle potřeby hravě přecházet na témata, které momentálně při vaření nezvládáte a zároveň si k receptům dělat vlastní poznámky a oblíbené recepty můžete sdílet s přáteli. Textové postupy se spoustou obrázků jsou doplněny podrobnými videopostupy a triky šéfkuchařů.

E-booky jsou také průběžně aktualizovány a sledují nejnovější trendy v gastronomii. I z těchto důvodů je s oblibou používají školy, kuchaři a další gastroodborníci. Stránky knihy sice při otáčení nešustí,  ani je časem nepromastíte, ale rychlý přístup k velkému množství informací vám poskytnou. Stále více vydavatelů převádí své knihy do elektronické podoby a tak si je můžete snadno pořídit pomocí internetu.

Tip redaktorky

V elektronické podobě teď jako první vyšla i oblíbená kuchařská kniha Jany Florentýny Zatloukalové s názvem Kuchařka pro dceru. Nakladatelství Smart Press, s.r.o. ji ve spolupráci se serverem Palmknihy.cz nabízí ke stažení za nižší cenu, než je cena papírové verze.

Autor: Dana Obermajerová