Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Jasno 18°C

Prostřeno! Výsledek šmejdění u gaye Tomáše: Lžíce s dírou na erotické hrátky

9. května 2012 | 15:34

VIDEO: Středeční Prostřeno! nás zavede k sympatickému Tomášovi (32) z Jihlavy, který se soutěžícími oslaví své narozeniny. I přes důkladnou přípravu však spáchá pár chyb. Odpustí mu protivníci? A co všechno objeví v jeho ložnici?

Na co je určena tajemná lžíce s dírou, kterou objeví Adéla se Zdeňkem v Tomášově ložnici při šmejdění? "Jsme si mysleli, že je to nějaká sexuální pomůcka, když jsme tam viděli tu ďourou. Můžeš třeba dotyčnému naplácat na holou. To doma neděláte?," diví se při večeři Zdeněk, který se zřejmě nějakému tomu sado-masu s partnerkou nebrání.

Dnes vaří: sympaťák Tomáš Vyskočil (32)

Narodil se v Jihlavě, kde žije dodnes. Bydlí s přítelem a psem v příjemném dvoupokojovém bytě. Do pořadu se přihlásil, protože rád vaří a sleduje Prostřeno! Navíc ho zajímá ho, jaké je vaření před kamerou. Očekává, že pozná nové chutě a lidi. Rád soutěží a samozřejmě by chtěl vyhrát. Kdyby se mu to podařilo, odjeli by s přítelem na dovolenou.

Tomáš vystudoval oděvní průmyslovku, má středoškolské vzdělání. V současnosti pracuje jako skladník, ale dodnes si rád něco ušije. I jeho zábava bude mít s tímto koníčkem něco společného.

Sympatický a usměvavý hostitel navíc hodlá nejen vařit, ale také slavit. Má narozeniny. V kuchyni se umí otáčet: Uvaří hovězí vývar s nudlemi a knedlíčky, vepřové na pivě a pajerský koláč, což je jen jiný název německého koláče, který upekla Petra.

Tomáš je tak milý a šikovný, až Petra usoudí, že je takových kluků pro kluky škoda… 

Jak proběhne narozeninový večírek? Odpustí soupeři oslavenci, že zapomněl na polévkové lžíce?

Sledujte dnešní Prostřeno! na Prima family už v 18 hodin.

Co soutěžíc objevili při "šmejdění" v Tomášově ložnici? • VIDEO: FTV Prima

Kdo je Tomáš Vyskočil

Charakter: Soudí, že je flegmatik. Upřímný, přátelský, hodný, občas náladový a soutěživý, ale nekonfliktní.

Zájmy: Procházky přírodou, houbaření, focení, sledování dokumentů a filmů. Tanec, občas si zajde na zumbu.

Vztah k vaření: Rád zkouší nové recepty. Kuchtí skoro denně, protože má jeho přítel bezlepkovou dietu a musí se stravovat doma.
Chutě: Nejraději má českou klasiku. Maso, zeleninu a slané věci.

Nesnáší: Sladkovodní ryby (lososa a mořské ryby ochutná). U stolu mu nejvíc vadí mlaskání.

Motto: Co tě nezabije, to tě posílí!