Neděle 25. února 2024
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Zataženo, déšť 8°C

Koronavirové rozchody: Které slavné české páry se během karantény rozešly?

 • Koronavirové rozchody: Které slavné české páry se během karantény rozešly?
  8. května 2021 | 06:00

  Koronavirová pandemie zatočila s životy nás všech. Nezkomplikovala pouze zdravotní stav, ale podepsala se také na kvalitě vztahů. Někomu mohl nadbytečný čas pomoct, jiným zase karanténa a s ní často spojená ponorka naopak přitížily. Které české páry si během lockdownu daly sbohem?

  Stres, nejistota, finanční problémy... Trable, které během koronavirové doby zažila většina z nás. Některé páry dokázaly tyto potíže semknout ještě pevněji, jiné nadobro rozdělily. Kterým slavným párům tato nelehká doba spíše uškodila?

 • Monika Absolonová a Tomáš Horna

  Česká zpěvačka na prvního máje překvapila ne zrovna radostnou zprávou. Místo milostného vyznání oznámila rozchod s partnerem Tomášem Hornou, se kterým strávila sedm let, mají spolu dva syny. "Mě to pochopitelně mrzí, protože jsem měla sen o velké a šťastné rodině. Myslím, že jsem udělala všechno, co jsem mohla. Je mi to líto, ale takový je život. Teď možná vypadám, že jsem v pohodě, a vlastně jsem. Mám úžasné děti. Doufám, že budeme s Tomášem rozumní. Zatím to tak vypadá, že kluci budou v pohodě, to je jediné, o co mi jde. Srdce se třeba někdy zahojí," uvedla. Dle jejích slov je Tomáš Horna milující tatínek, a proto se bude snažit, aby se se syny pravidelně stýkal. 

  Nejdražší rozvody v historii? Podívejte se na video:

  Video se připravuje ...
  Nejdražší rozvody v historii! Bill Gates se rozvádí! • VIDEO: Videohub

 • Radka Třeštíková a Tomáš Třeštík

  Zprávou o rozchodu překvapili také manželé Radka a Tomáš Třeštíkovi. Na sociálních sítích se prezentovali jako šťastná a spokojená rodina, plánovali nový život v rodinném domě, který začali stavět loni. Skutečnost však byla nejspíš jiná a po devíti letech se rozhodli jít od sebe. "Jsme bohužel natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem v tuto chvíli prostě neumíme představit,“ přiznal fotograf na svém instagramovém profilu. Následně dodal, že se rozchází v dobrém a bez velkých emocí a že zůstávají nadále přáteli a milujícími rodiči svých dvou dětí. 

 • Vlastina Svátková a Jiří Kounický

  Karanténa uškodila také manželství Vlastiny Svátkové. "Ten okamžik zlomu nejspíš zná můj muž, který to už asi delší dobu tušil. Celé to vyvrcholilo začátkem karantény, kdy jsme byli doma, to se vše prohloubilo. Mohou za to různé okolnosti, které více vyplavaly na povrch právě v době, kdy jsou lidi bez práce, zavření doma s tím, že neví, co bude. Ta nejistota, finance a všechny ty důležité věci, které když nefungují, tak se ti dva lidé na nich nedomluví. Tak potom většinou ztroskotá i vztah,“ uvedla v rozhovoru pro pořad Showtime. Pro herečku a spisovatelku je to již druhý sňatek, který končí rozvodem.

 • Jana Doleželová a David Trunda

  Přestože se lékárnici a bývalé Miss Janě Doleželové už nějakou dobu na prsteníčku blýskal zásnubní prsten, místo svatby nakonec přišel rozchod. Koncem léta opustil ji a jejich malou dceru Verunku podnikatel a sportovní manažer David Trunda. "Přiznám se, že dodnes nevím, jaký byl důvod našeho rozchodu. David se rozhodl v létě odejít, což musím respektovat. Finančně jsem se s ním vyrovnala v rámci domu tak, aby mohl zůstat mně, abych v něm mohla žít s dcerou," dodala Jana Doleželová k rozchodu. Vztah skončil po šesti letech.

 • Simona Babčáková a Ian Adensam

  Jestliže první nouzový stav oblíbené české herečce a bývalému atletovi pomohl ke sblížení, ten druhý už jim spíše uškodil. Pár tvořili dva roky a zasnoubení se konalo pouhé tři měsíce po seznámení. Nakonec však zjistili, že se oba začali názorově rozcházet, a než aby se ve vztahu zbytečně trápili, rozhodli se jej ukončit. "Dohodli jsme se, že pro naše další kariérní fungování bude lepší, když se navzájem nebudeme omezovat a nebudeme ztrácet energii nesmyslnými spory,“ dodal Ian Adensam.

 • Barbora Mottlová a Josef Kůrka

  Barbora Mottlová si během karantény zažila dost. Přišla o práci, a tak usedla za pokladnu v supermarketu, zároveň skončil i její dvouletý vztah s Mužem roku 2016 Josefem Kůrkou. Fitness trenér později prohlásil, že jejich vztah spíš připomínal vztah matky a syna. To herečka okomentovala slovy, že ne všichni muži rozchod zvládnou, ještě navíc tehdy, když dostanou kopačky. Ona sama žádnou zášť vůči bývalému partnerovi necítí.

 • Gabriela Soukalová a Petr Koukal

  Manželství bývalé biatlonistky a badmintonisty mělo trhliny už delší dobu a minulý rok oznámili, že jdou od sebe. Dle slov sportovkyně byly jejich povahy příliš odlišné a největším problémem byla prý skutečnost, že se před svatbou znali příliš málo. Gabriela však po rozvodu s dalším vztahem příliš neotálela. Jen půl roku po něm začala chodit s Milošem Kadeřábkem, se kterým čeká své první dítě. Svatba se ale zatím konat nejspíš nebude.

Autor: Aneta Valešová
Diskuse ke článku
.