Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

Kukačky: Přijme Tereza Davidovu nabídku? A proč se jí po letech ozve vlastní matka?

Video se připravuje ...
Příběh o výměně dětí pokračuje: Oblíbený seriál Kukačky se vrací na televizní obrazovky
VIDEO: Česká televize
26. ledna 2023 | 06:00

David, který může za záměnu dětí, nabídl svůj dům Tereze a Martinovi, aby tak umožnil oběma rodinám vídat Jakuba a Tomáše co nejčastěji. Tereza však z nabídky nadšená není, Martin o ní uvažuje. Do života se Tereze najednou vrací matka Alena, která ji opustila hned po porodu. 

Tereza (M. Dancingerová) odmítá přijmout Davidovu (M. Isteník) nabídku bydlet s rodinou v jeho domě. Martin (M. Adamczyk) ale váhá. Pro kluky by to bylo to nejlepší a mít je oba nablízku si přece vždycky přáli. Tereza dostane poprvé v životě dopis od matky Aleny, která ji opustila krátce po porodu a veškerou výchovu nechala na jejím otci Rudolfovi (L. Veselý). Matka se dozvěděla o výměně a prosí Terezu, aby měla obě děti stejně ráda.

Jakub má před školou záchvat a nejlépe si s ním poradí Tomáš. Tereza vidí, jak k sobě mají kluci blízko a že Tomáš má Jakuba rád. Rozhodne se navštívit Olgu (S. Remundová) a Karla (D. Novotný) a o Davidově nabídce si promluvit. Jenže tu zahlédne dopis od matky. Proč píše také Olze a Karlovi? Co jí ti dva tají? Bez důvěry tu s Jakubem bydlet nemohou. Jak se Tereza a Martin nakonec rozhodnou, zjistíte už v pátek 27. 1. ve 20.10 na ČT1.

Oblíbený seriál Kukačky se vrací na televizní obrazovky:

 

Autor: Aneta Valešová