Úterý 5. března 2024
Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav
Oblačno, déšť 10°C

Výměna manželek: Dětská práce, cesta k moři a závislost na telefonu!

Video se připravuje ...
Ve Výměně manželek se Jarmila poprvé podívá do zahraničí a Bára zamíří mezi pět dětí
VIDEO: TV Nova
25. ledna 2023 | 06:00

Další zajímavá Výměna manželek již dnes večer! A tentokrát to bude výměna mezinárodní. Díky pořadu se dokonce jedna z účastnic poprvé ve svém životě podívá do zahraničí! Pokud se vám nechce čekat až do večera, můžete si tuto epizodu pustit již nyní na Voyo.

Temperamentní řidička kamionu Bára, toho času na mateřské dovolené, se přestěhuje z německého paneláku do malého bytu v Jeseníkách k rodině, kde vládne tatínek a je pět dětí. Naproti tomu Jarmila poprvé v životě zamíří za hranice republiky k náhradnímu manželovi a dvěma dětem.

První účastníci aktuálního dílu Výměny manželek bydlí v panelovém domě na severu Německa ve městě Bielefeld. Řidička kamionu Bára (32 let) je na mateřské dovolené. Z předchozího vztahu má osmiletého syna Sebastiana. S profesionálním řidičem Petrem (43) jsou spolu dva roky a mají čtrnáctiměsíční dceru Leticii. Do Výměny manželek rodinu přihlásila Bára. Chtěla vidět, jak to chodí jinde, zda tam taky vše dělá žena. A Petr přiznává, že ve vztahu s Bárou hodně zpohodlněl.

Druhá, velmi početná rodina žije v pronajatém bytě v České Vsi v Jeseníkách. Dvaačtyřicetiletá Jarmila pracuje na údržbě. O rok mladší Míra je stavař a je velmi háklivý na pořádek. Společně mají pět dětí – osmnáctiletou Nikolu, sedmnáctiletého Richarda, třináctiletého Dominika, devítiletého Daniela a šestiletého Denise. Oba partneři přiznali, že do Výměny manželek se přihlásili hlavně kvůli finanční odměně.

Bára je díky pořadu televize Nova šťastná, že se po delším čase dostala do České republiky. V nové domácnosti je překvapena z množství hraček, vkusu rodiny a malého bytu pro sedm osob. Je v rozpacích z toho, že veškerou práci v domácnosti zastává jediná dcera Nikola a otec Míra tráví hodně času před domem se sousedkou. Problém nastane, když Bára po Mírovi chce, aby bez pomoci ostatních uvařil oběd pro celou rodinu. Vyhrocená je také situace, když sehraje scénku, že praním zničila jeho oblíbené tričko.

Jarmila se na své první zahraniční cestě cítí jako na dovolené. Hezky se stará o malou Leticii, ale starost jí dělá, kolik času tráví osmiletý Sebastian hraním na telefonu. Petra přiměje, aby trávil více času s dětmi a celé rodině uvařil oběd. Petr je překvapený, že Jarmila nikdy nebyla v zahraničí, proto ji vezme na výlet k moři do Nizozemí. Malému Sebimu se na výlet nejdřív nechce, ale nakonec uzná, že koupání v moři je skoro stejně tak dobré jako hraní her.

Autor: Martina Miláčková