Pondělí 29. května 2023
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Polojasno 23°C

Slunečná: Smrtelná tragédie na statku a pomsta veterináři

Video se připravuje ...
VIDEO: TV Prima
4. února 2021 | 06:00

Sylva se poté, co ji Štěpán opět zmlátil, stěhuje zpět na statek a jediné, co leží Lídě na srdci, je obava, že jim zamezí přístup k prameni. Na statku se ovšem bude řešit ještě mnohem horší tragédie!

Lukáš má problém s trávníkem před sanatoriem. Blíží se otevření sanatoria a trávník je úplně suchý. Potřebuje vodu na zalévání. Janek slibuje, že sežene čerpadlo a budou čerpat vodu z řeky. Za Jankem dorazí policisté, protože prý krade vodu z řeky, ale ukáže se, že to byl Lukáš. Janek je na něho naštvaný.

Štěpán má kocovinu, ale Lída do něho hučí, aby zašel za Sylvou a dal to s ní dohromady. Důvodem je, že jsou závislí na Sylvině prameni. Pokud jim zamezí přístup, nebudou moct vyrábět minerálky. Zdeněk se Štěpána zastává, ale Lída trvá na svém. Lída prosí Kratinovou, aby na statku zjistila, co má Sylva za lubem. Štěpán jde za Sylvou na statek, ale Týna ho vyhodí.

Veterinář je naštvaný, protože musí jet ohledat stádo mrtvých krav, které patří Zavařilovi. Proč uhynuly, veterinář neví a musí to zjistit. Zavařil chce veterináře podplatit kvůli pojišťovně, ale veterinář odmítá, protože zjistil, že krávy zemřely žízní. Někdo jim nedal vodu. Zavařil slibuje veterináři pomstu.

Roman chce, aby mu Sylva pomohla se získáním stavebního povolení. Sylva s ním nechce mít nic společného, zato Lída nabízí, že vše vyřeší. Ale chce za vyřízení povolení sníženou sazbu elektřiny pro sebe a půl milionu. Roman odmítá, je si jistý, že Libor povolení vyřídí sám. Jenže ten na úřadu narazí na Lídu a je jasné, že bez ní nevyřídí nic. Takže Romanovi nezbude než souhlasit s Lídinými podmínkami vyřízení.

Video se připravuje ...