Čtvrtek 28. leden 2021
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava
Oblačno, sněžení 1°C

Slunečná: Vyplní se Hany a Běty předtucha o smrti a kdo koho požádá o ruku?

Slunečná: Kdo koho požádá o ruku?
VIDEO: TV Prima
24. listopadu 2020 | 13:58

Slunečná bude dneska opravdu napínavá. O život půjde dvěma hlavním hrdinům, a jestli nevěříte na znamení a čarodějky, tak tohle vás možná nalomí. Denise se konečně podařilo sklapnout past na boháče.

Lída koupila trubky a hledá řemeslníky, kteří by jí pomohli svést vodu z pramene na jejich pozemek. Franta je naštvaný, nápad svést vodu se mu vůbec nelíbí. Ale Lída si nedá říct. Sylva sežene bagristu a Lída chlapy v hospodě. Makají na tom celou noc. Ráno Franta řeší stížnosti. Janek a Týna řeší větší problém: ze studny se najednou ztratila voda. Docvakne jim, že by za tím mohla být Lída. Franta se kvůli tomu na Lídu zlobí. Jenže Lídě je to jedno. Tentokrát se Franta nenechá uchlácholit, jde za Týnou a omluví se jí.

Janek řekne Týně, že akceptuje její názor, že už to mezi nimi opravdu nemá cenu. Týna se tváří, že je ráda, ale po odchodu Janka je smutná. Hana i Běta mají předtuchu, že se Týně a Jankovi stane něco zlého. Díky svým čarodějnickým schopnostem se jim podaří odhadnout, kde by mohli Týna s Jankem být. U studny. A mají pravdu, Týna a Janek se rozhodli, že ji zkusí vyčistit. Běta s Hanou přijedou ke studni právě ve chvíli, kdy do ní Janek vlezl. I když téměř okamžitě vylezl ven, stejně se mu udělalo špatně. Týně i Jankovi je jasné, že mohli oba zemřít. Běta s Hanou večer Jankovi řeknou, že stejně skončí s Týnou. A Vildovi prorokují Sylvu.

John se dozví z ultrazvuku, že čekají s Denisou holčičku. Hana se ho ptá, jestli si bude Denisu brát. John to odmítá a jako vtip to řekne i před Denisou. Ta je ráda, že to tak John bere, protože ona se vdávat nechce. Tím Johna nahlodá, takže si pak před ní klekne v restauraci a věnuje jí – společně s žádostí o ruku – krásný prsten. Denisa nakonec souhlasí. A pochlubí se kamarádkám, jak s Johnem vyběhla.