Našly jsme ty nejlepší podzimní laky na nehty do 100 korun | Pro ženy | Blesk.cz

Našly jsme ty nejlepší podzimní laky na nehty do 100 korun

25. října 2016 | 06:00

Jedním z důvodů, proč milovat podzim, je podle mě to, že si můžete dovolit výrazné laky na nehty. Tmavé, sexy a dokonalé, protože vypadají dobře na dlouhých i krátkých nehtech. Jaké budou letošní trendy a kde je pořídíte za hubičku?

Právě teď je nejvyšší čas schovat pastelové a neonové laky na nehty do šuplíku a vytasit těžší kalibr. Samozřejmě můžete zůstat věrná tělovým odstínům nebo nestárnoucí červené klasice, ale ruku na srdce – když si můžete v tomto sychravém období dovolit nalakovat nehty tmavou barvou, proč to neudělat?

Jaké barvy budou v kurzu?

Hitem letošního podzimu zůstávají laky v barvě višní v čokoládě. Temně vínová je zkrátka stálicí a zřejmě se na tom nic nezmění. Doplňuje ji stejně tradičně tmavá modrá, ovšem letos se bude nosit ještě tmavší než obvykle. Do popředí se také dostávají laky na nehty ve všech odstínech šedé – od té nejsvětlejší až po opravdu tmavé, až skoro černé odstíny.

Noste je, jak je libo

Výhodou tmavých laků je, že je můžete nosit na opravdu krátkých i delších nehtech. Navíc snesou snad všechny varianty. Můžou obsahovat třpytky, můžete je přetáhnout lesklým top coatem, ale nejvíc jim sluší matná varianta. To platí hlavně v případě opravdu tmavých laků – a především u černého. Zatímco ten by na dlouhých nehtech vypadal v lesklé variantě poněkud lacině, pokud ho přelakujete matným krycím lakem, získáte nádherný, elegantní a přitom zajímavý odstín.

Neutrácejte víc, než je potřeba

Do laků na nehty se vyplatí investovat v případě, když opravdu nevyrazíte ven bez dokonale upravených rukou. V takovém případě si ale pořiďte hlavně dobrý podkladový a krycí lak. V případě trendy odstínů, které si dopřejete jen občas, pak není potřeba sahat hlouběji do kapsy a krásné barvy seženete i u levnějších značek.

Na nejhezčí laky na nehty, které letos na podzim musíte mít a nebudou vás stát víc než stovku, se podívejte v naší galerii: