Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Odhalte svá chodidla: Jaká pedikúra je trendy?

18. června 2023 | 06:00

Mít upravené nehty by mělo být naprostá samozřejmost. Často si však dáváme záležet pouze na manikúře, protože svá chodidla většinu času skrýváme v uzavřených botách. Horké letní dny však vybízí k tomu, abychom své nohy ukázaly. Dejte si proto záležet na své pedikúře a ozdobte své nehty trendy odstíny a vzory. Víme, co se nosí!

Precizní manikúra je naprostý must have každé ženy. Denně své ruce ukazujete lidem a pohled na polámané, třepící se nehty a záděrky není nic hezkého. Je tak naprosto běžné, že své nehty zdobíme různými barvami a vzory. Zapomínat bychom neměly ale ani na nohy. Navíc teď v létě, kdy nosíme sandálky a otevřené lodičky, je na ně obzvlášť zaměřena pozornost. Jaká pedikúra je trendy?

VIDEO: Domácí pedikúra krok za krokem...

Video se připravuje ...
Domácí pedikúra krok za krokem: Připravte nohy na léto • VIDEO: Adam Balažovič

Nesmrtelná francie

Jednu chvíli už to vypadalo, že je francouzská manikúra dávno passé, již třetím rokem se však drží mezi nejvíc trendy manikúrami. Skvěle však vypadá také na nehtech na nohou. Ať už vsadíte na klasickou bílou nebo se odvážete a vyzkoušíte její barevnou verzi, nešlápnete vedle.

Třpyt a lesk

Kdy jindy se trochu odvázat než právě v létě? "Oblečte" své nehty u nohou do třpytek, lesku, metalických barev. Nádherně budou vypadat také různé aplikace v podobě kamínků nebo perel. Takové zdobení však nechte na své pedikérce. 

Nebojte se zazářit

Neonové odstíny jsou pro letní dny jako stvořené a nic tak nerozzáří vaše nehty jako křiklavá růžová, zelená nebo oranžová. V zimě na takové barvy není prostor, proto se v létě odvažte a dejte těmto odstínům šanci. Budete nepřehlédnutelná!

Jednobarevná klasika

Klasika, kterou nikdy nic nezkazíte. Pokud vám různé malůvky a ozdoby nic neříkají, vsaďte na jednu barvu. Černou a další tmavé barvy nechte ale na dně svých šuplíků a na léto volte veselé a hravé barvy. V kurzu jsou například zelená, oranžová, žlutá, červená nebo nádherný odstín Baby Blue neboli světlemodrá. 

Vše potřebné pro krásné nehty najdete na našem internetovém srovnávači Zboží Dáma.

 

 

Autor: Aneta Valešová