Středa 17. srpna 2022
Svátek slaví Petra, zítra Helena
Polojasno, bouřka 30°C

Odhalte svá chodidla: Jaká pedikúra je trendy?

30. července 2022 | 06:00

Mít upravené nehty by mělo být naprostá samozřejmost. Často si však dáváme záležet pouze na manikúře, protože svá chodidla většinu času skrýváme v uzavřených botách. Horké letní dny však vybízí k tomu, abychom své nohy ukázaly. Dejte si proto záležet na své pedikúře a ozdobte své nehty trendy odstíny a vzory. Víme, co se nosí!

Precizní manikúra je naprostý must have každé ženy. Denně své ruce ukazujete lidem a pohled na polámané, třepící se nehty a záděrky není nic hezkého. Je tak naprosto běžné, že své nehty zdobíme různými barvami a vzory. Zapomínat bychom neměly ale ani na nohy. Navíc teď v létě, kdy nosíme sandálky a otevřené lodičky, je na ně obzvlášť zaměřena pozornost. Jaká pedikúra je trendy?

Domácí pedikúra krok za krokem. Návod najdete ve videu:

Video se připravuje ...
Domácí pedikúra krok za krokem: Připravte nohy na léto • VIDEO: Adam Balažovič

Nesmrtelná Francie

Jednu chvíli už to vypadalo, že je francouzská manikúra dávno passé, již třetím rokem se však drží mezi nejvíc trendy manikúrami. Skvěle však vypadá také na nehtech na nohou. Ať už vsadíte na klasickou bílou nebo se odvážete a vyzkoušíte její barevnou verzi, nešlápnete vedle.

Třpyt a lesk

Kdy jindy se trochu odvázat než právě v létě? "Oblečte" své nehty u nohou do třpytek, lesku, metalických barev. Nádherně budou vypadat také různé aplikace v podobě kamínků nebo perel. Takové zdobení však nechte na své pedikérce. 

Divočina

Pokud se nebojíte se trochu odvázat, ozdobte své nehty zvířecími vzory. Záleží na vás, zda divoké vzory použijete na všechny nehty nebo jimi ozdobíte pouze jeden prst a zbylé nabarvíte jednou barvou. Šikovnější si mohou zvířecí vzory namalovat samy pomocí laků na nehty, ty méně zdatné z nás mohou použít praktické samolepky.

Jednobarevná klasika

Klasika, kterou nikdy nic nezkazíte. Pokud vám různé malůvky a ozdoby nic neříkají, vsaďte na jednu barvu. Černou a další tmavé barvy nechte ale na dně svých šuplíků a na léto volte veselé a hravé barvy. V kurzu jsou například zelená, oranžová, žlutá, červená nebo nádherný odstín Baby Blue neboli světlemodrá. 

Vše potřebné pro krásné nehty najdete na našem internetovém srovnávači Zboží Dáma.

Na další trendy pedikúru se podívejte ve fotogalerii:

 

 

Autor: Aneta Valešová
Video se připravuje ...