Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno, déšť 21°C

Tento týden v Ulici: První sex, traumatizující dopravní nehoda a poblázněná Vilma Nyklová

Video se připravuje ...
Tento týden v Ulici: První sex, traumatizující dopravní nehoda a poblázněná Vilma Nyklová
VIDEO: TV Nova
22. dubna 2024 | 06:00

Tento týden zažije v Ulici Milena Pumrová velkou prohru. Velkému pokušení bude vystavena Vanda, která zajde s Hanou do herny. Starosti se nevyhnou ani Blance kvůli Evženovi a jeho snaze být oporou Rosťovi v těžkých chvílích, kdy znovu sáhne po láhvi. A dojde také na první sex!

Blanka má starosti

Mít někoho, o koho se člověk může v těžkých chvílích opřít, je občas k nezaplacení. Své o tom ví také Rosťa, jemuž Evžen několikrát pomohl, když mu bylo opravdu mizerně. Ve štychu ho Evžen nenechá ani tentokrát, i když má úplně jiné plány týkající se i Blanky. Jenže to, co je pro Evžena samozřejmostí, se ukáže jako bolavé místo právě pro Blanku, která cítí, jak Evžena jeho nové poslání pomalu pohlcuje. Má Evžen dostatek sil, aby tenhle nápor zvládl? Proč si o něj Blanka začne dělat velké starosti? A jakou roli v tom sehraje jedno úmrtí v Evženově blízkém okolí?  

Děsivá nehoda

Vyrovnat se s traumatickým zážitkem chce čas. Přestože od Iviny nehody uplynul už měsíc a říká se, že by měl člověk po havárii vždy co nejdříve sednout za volant, Ivě se právě tohle trochu vymstí. Místo aby se rozjezdila, stane se jí další nepříjemná událost za volantem, která na ni bude už moc. Ke všemu to tentokrát vůbec nebude její vina. Ale vysvětlujte to zrovna Ivě, která si stále vyčítá něco, co bylo jen důsledkem sledu nešťastných náhod… Co se Ivě stane tentokrát? Kdo jí překvapivě pomůže postavit se opět na nohy a více si věřit?

Oslava svátku vždy slibuje hezký večer, zejména u zamilované dvojice, jakou jsou nyní Jirka a Martina. Jiskří to mezi nimi tak, že by jim každý druhý pár mohl závidět. Teď to však i u nich nečekaně zaskřípe, když Jirka ve snaze podpořit Martinu v jejím rozletu zatlačí na pilu trochu víc, než by bylo zdrávo. Jak konstatuje Lumír: „Vytvářet tlak na Dubovskou, to je ale velká dietní chyba…“ Co Jirka neodhadne? Proč kvůli tomu bude nakonec opravdu na dietě? A jaká radostná novinka pořádně zaskočí Lumíra s Kateřinou?

Šok pro Karlu a Máru

Uhlídat malé děti je občas hodně náročná disciplína, zvláště když se člověk necítí úplně fit. Dnes se to potvrdí také Věrce, na kterou bylo až dosud vždy spolehnutí. O to větší šok zažijí Karla a Mára, když zjistí, že Věrka v době, kdy měla hlídat Kustíka, najednou nevěděla o světě, a co hůř, Kustíkovi se souhrou náhod dostanou do rukou její léky… Co se to s Věrkou děje? A kdo zasáhne v pravý okamžik?

Otcové a dcery

U některých otců je téměř sázkou na jistotu, že budou mít k partnerům svých dcer velké výhrady. Luděk mezi ně rozhodně patří. Kristýna s ním má v tomto směru již opravdu bohaté, a ne právě příjemné zkušenosti. Proto okamžitě zpozorní, když po ní Luděk bude chtít telefonní číslo na jejího Borka, aby si s ním domluvil setkání, navíc mezi čtyřma očima. Kristýnu hned napadne jediný důvod – Borkovo manželství. A právem se začne obávat toho, jak se táta zase předvede… Jak se k tomu postaví samotný Tomášek? A s čím na něj Luděk vyrukuje?

Autor: Martina Miláčková