Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 20°C

Ulice: Bude Mirkova svatba důvodem k rozchodu, nebo žádosti o ruku u Magdy a Prokopa?

Video se připravuje ...
VIDEO: tv Nova
31. ledna 2023 | 06:00

V seriálu Ulice se odehrála už pěkná řádka svateb. O žádné z nich se ale nemluvilo tak jako o té Mirkově. Nakonec se jí zúčastnili také Magda s Prokopem, které pojí s Mirkem společná minulost a vztahový trojúhelník. Jak si ji užili a co se dá brát jako rána pod pás? To naznačí tato ukázka z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice se vysílá už od roku 2005. Za tu dobu prožili diváci se svými hrdiny i bezpočet nejrůznějších svateb. O té poslední se v Ulici nyní hodně mluví. Aby taky ne, když se oženil Magdin (Veronika Čermák Macková) bývalý partner a Prokopův (Ondřej Studénka) nejlepší kamarád Mirek (Daniel Bambas). Paradoxem je, že původně se za něj měla provdat Magda. Mirek ji požádal vloni na jaře o ruku a plánoval s ní společnou budoucnost i rodinu. Jenže v té době Prokopovi došlo, jak moc Magdu miluje a že ji nechce ztratit. Začal o ni bojovat, navíc se souhrou náhod o tom, jak to mezi nimi je, dozvěděl i Mirek. Od Magdy hned odešel, svatbu zrušil. Když za Magdou po několika týdnech přišel, aby dal jejich vztahu ještě jednu šanci, bylo už pozdě. Magda již chodila s Prokopem…

Na začátku roku Mirek šokoval Magdu i Prokopa pozváním na svou novou svatbu. Ti dva to docela dlouho zvažovali, ale nakonec na Mirkovu svatbu přeci jen dorazili. Přestože se milují a jsou rádi, že jsou spolu, hlavně Magda prožívala Mirkovu veselku víc, než by čekala. Chtě nechtě na ni dolehlo, že na místě nevěsty měla být ona. To jí nyní trochu necitlivě připomene i Prokop, který jako by najednou ztratil paměť.

Magda si znovu uvědomila, co je pro ni ve vztahu opravdu důležité. Byla by ráda, kdyby se s Prokopem posunuli opět o kus dál, kdyby se jen nescházeli, když se jim to hodí, ale aby sdíleli spolu obyčejné každodenní maličkosti. Ví, že ji Prokop miluje. Ale tváří v tvář Mirkovu štěstí a zamilovanosti jí došlo, co jí teď ve vztahu s Prokopem nejvíc chybí. Jakým směrem se tedy po Mirkově svatbě začne ubírat jejich vztah? To se ukáže dnes večer.