Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Co čeká hrdiny v Ulici: Nové lásky, pokus o sebevraždu, šikana, rozchod i velké návraty

Video se připravuje ...
VIDEO: tv Nova
1. srpna 2022 | 06:00

Je to neuvěřitelné, ale seriál Ulice, který vám začne letos už v polovině srpna, vstupuje do své osmnácté sezony! A rozhodně to, podle autorů, nebude opatrné přešlapování na pomyslném prahu dospělosti. Ulice do ní naopak skočí rovnýma nohama. Občas pěkně dramaticky, jindy docela humorně, hlavně ale s láskou a vším, co k ní patří.

Spolu s Ulicí dospěli i její hrdinové. Osudy některých z nich sledují diváci od samého startu oblíbeného seriálu v září 2005. Z dětí se stali rodiče, jimž dávají pěkně zabrat nejen jejich ratolesti, ale také láska. Například Gábina (Aneta Krejčíková) a František (Matyáš Valenta) za tu dobu vyrostli a vyzráli divákům přímo před očima. Pro oba je na prvním místě jejich dítě, oba si kvůli němu nyní projdou docela náročným obdobím. Gábinin Šimon (Jakub Krause) se stane terčem drsné šikany ve škole, Františka čeká kvůli Chrisovi (Michael Lorenc) nelehké rozhodnutí, které se dotkne celé rodiny včetně Anči Liškové (Ljuba Krbová).

Marečkovým převrátí život vzhůru nohama scenárista Jakub (Jan Mansfeld), který je až patologicky zamilovaný do Karly (Markéta Stehlíková). Jeho pokus o sebevraždu odstartuje lavinu, která už nepůjde zastavit a semele Karlu i všechny její blízké včetně manžela Máry (Kryštof Rímský).

Magda (Veronika Čermák Macková) a Prokop (Ondřej Studénka) zažijí další vztahové turbulence, jež způsobí nejen Prokopovo povýšení, ale také otevření Magdiny třinácté komnaty. Láska se bude skloňovat snad ve všech pádech u Blanky (Linda Rybová) a její rodiny. Zatímco Blance se vrátí do života Evžen (Martin Finger), Adam (Vojtěch Machuta) se zamiluje a Vanda (Kristýna Hrušínská) si začne ochočovat Luďka (Vasil Fridrich) k obrazu svému. Kristýně (Sára Korbelová) zůstanou po nečekaném rozchodu oči pro pláč a pořádné šrámy na duši. City potrápí i Lumíra (Václav Svoboda), jenž se kvůli své lásce Kateřině (Martina Randová) ocitne doma v nesnázích, a to nejen kvůli své svérázné matce Vilmě (Jaroslava Obermaierová).

Hodně veselo bude také u Klímových, i když Ivě (Hana Baroňová) a Vítkovi (Filip Čapka) do smíchu občas nebude, a to nejen kvůli Ivině bouračce a jejím následkům, ale i kvůli dětem v pubertě či Vítkovu podnikání s Milošem (Jiří Štrébl).