Úterý 19. října 2021
Svátek slaví Michaela, zítra Vendelín
Oblačno 14°C

Tento týden v Ulici: Praskne tajemství Diany a Vládi a Dorka přistihne Bruna

VIDEO: TV Nova
27. září 2021 | 09:44

Jana Rytířová si až velmi pozdě uvědomila, že Bruna Taubra vlastně nikdy nepřestala milovat a že o něj pořád stojí. Své city mu dala před pár dny otevřeně najevo, přestože Bruno chodí už několik měsíců s její novou spolubydlící Dorkou. Ta zatím netuší, jak se věci mají, byť cítí, že se něco děje. Brunovi věří, i když ví, že v minulosti s Janou chodil. Bohužel nezná celou pravdu. Jak se Bruno rozhodne a co ostatní v Ulici tento týden čeká?

Marie už nedokáže dál mlčet. Její intuice jí radí, aby byla obezřetná vůči Vandě, jež se po letech vrátila její partnerce Jolaně do života. Zatímco Jolana je šťastná a dceři Vandě by nejraději snesla modré z nebe, Marii je Vandino chování čím dál víc podezřelé. Dnes to již nevydrží a Jolaně na rovinu přizná, co se jí na Vandě nezdá. Opravdu je to jen projev žárlivosti, jak si Jolana myslí, nebo jsou Mariiny obavy oprávněné? Bruno se v tom plácá už pár týdnů. Janě se nyní pro jistotu vyhýbá, ale není mu to nic platné. Z hlavy ji dostat nedokáže. Dokonce ani tehdy, když je s Dorkou, kterou má rád. Podobně je na tom i Jana, jež pořád neví, na čem s Brunem je, jak to spolu nyní mají. Dnes to již nevydrží a setká se s ním, aby měli mezi sebou konečně jasno. Bohužel je právě v této chvíli spolu přistihne Dorka…

Žárlivé Martě Pečenkové se ani trochu nelíbí, jak se kolem jejího muže Vládi neustále motá Diana. Zatímco Janu, Vláďovu nemanželskou dceru, si Marta hned oblíbila, její mámu Dianu nemůže vystát. Když navíc praskne jedno Dianino a Vláďovo tajemství, Martě dojde trpělivost a Dianu si pěkně zostra podá. Magda v posledních dnech jen září. Znovu je šťastná a naplno si užívá vztah, o jakém se může každé druhé slečně či ženě jen zdát. Je neustále hýčkána nejrůznějšími pozornostmi, její partner jí dává pořád najevo, že je pro něj na prvním místě. Magda díky němu zkouší a podniká věci, které by do ní nikdo neřekl. Nyní svým chováním překvapí ředitelku Landovou i ostatní kolegy ve škole. A nejen je.

Blanka a Evžen se k sobě nyní chovají stejně jako v době, když se Blanka do Ulice přistěhovala. Co setkání, to ostrá výměna názorů, která ty dva očividně baví. To ale neznamená, že by si nedokázali vyčíst věci, jež jsou už docela na hraně. Díky tomu však na sebe prozradí víc, než by chtěli.