Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Jaké to je vyzkoušet švédskou trojku? Přečtěte si názory těch, kdo ji vyzkoušeli

 • 3. prosince 2019 | 06:00

  Snili jste někdy o tom, mít sex ve třech? Nejste jediní. Statisticky je sice dokázáno, že je tato fantazie většinou spíše mužskou záležitostí, i tak ale po světě běhá spousta žen toužících po podobné zkušenosti. Švédská trojka má ale i svá úskalí, a proto si mnoho z nás realizaci této fantazie raději dvakrát promyslí. Jaká jsou nejčastější? Několik žen a mužů se nám svěřilo se svými zkušenostmi a poznatky.

 • Bára (33): Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky

  Láska
  Vyzkoušela jsem trojku s kamarádkou a klukem, se kterým jsme se občas vídali. Bylo to skvělé. Nikdo na nikoho nežárlil, díky alkoholu jsme ztratili snáz zábrany a užili si spoustu legrace. Po pár měsících jsme se rozhodli, že si to zopakujeme. Tentokrát to ovšem byla úplná katastrofa. Těžko říct, co se zkazilo. Možná špatné načasování. Zkrátka jsme všichni přišli na to, že minulost se nedá opakovat.

 • Anna (35): Příliš mnoho penisů

  Měla jsem kamaráda s benefity a ten chtěl hrozně vyzkoušet trojku se mnou a druhým mužem. Myslela jsem si, že by to mohla být zábava, ale když k tomu došlo, zjistila jsem, že jeden penis je pro mě tak akorát, dva už jsou prostě moc. Mnohem víc se mi líbilo, když k němu náhodou dorazila jeho druhá kámoška na sex a rozdali jsme si to všichni.

 • Martin (41): Příliš velký stres

  Vždycky jsem snil o tom, jak mám sex se dvěma ženami. V podstatě jsem se nemohl dočkat dne, kdy k tomu budu mít konečně příležitost. Když k tomu opravdu došlo, byl jsem tak nervózní, najednou jsem cítil, že na mně leží veškerá zodpovědnost za to, potěšit je obě, a představte si: vůbec se mi nepostavil.

 • Kamila (27): Nejlepší je být ten třetí

  Vždycky když jsem zkoušela trojku, byla jsem já ta třetí do dvojice. Je to asi jediný způsob, jak si to absolutně užít, aniž by si člověk dělal hlavu s tím, jak dopadne posléze jeho vztah. Takhle je to prostě zábava a neřešíte.

 • Alex (29): Komunikace je klíč

  Láska
  Jako ve všech oblastech života, i tady je důležitá komunikace. Předtím než jdete na věc, tak je třeba se domluvit, co je a co není možné. Potom dál během akce se vždy ptám – "mohu toto" nebo "rád bych udělal tohle, mohu?". Tahle logistika usnadní orientaci a pomůže vám, abyste do sebe nenaráželi a nemotali se.

 • Petr (34): Musí se předejít slzám

  To, co jsem se naučil ze své zkušenosti, je, že každému je nutno věnovat stejnou pozornost. Pokud se někdo cítí upozaďován a vynecháván, pak jediné, co z toho je, je slzavé údolí. Stalo se mi to jednou. Myslel jsem si, že vše probíhá skvěle, když jedna z žen začala plakat, protože se cítila odstrčená. Potom už to bylo všechno trochu divné.

Diskuse ke článku
.