Co na váš vztah prozradí to, jak usínáte? Opravdu hodně!

 • Poloha v jaké s partnerem usínáte může povědět mnoho o vašem vztahu
  17. června 2013 | 15:07

  Poloha, v jaké s partnerem usínáte, dokáže povědět mnoho o tom, jaký váš vztah vlastně je. Ve spánku totiž nemůžete ovlivnit řeč těla, naopak stáváte se upřímnějšími a otevřenějšími. Projeví se majetnické sklony i to, že třeba vztah neberete tak úplně vážně.

 • Nevinné doteky zády

  ...

  Spíte zády k sobě a jemně se při tom dotýkáte? Tahle poloha je velice intimní a zároveň uvolněná. Dvojice, které takto usínají, mají k sobě blízko, ale jeden na druhého si nedělají majetnické nároky.

 • Zády od sebe

  ...

  Než usnete, otočíte se k sobě zády a jste od sebe tak daleko, abyste se nedotýkali? Asi jste ve vztahu už delší dobu a nemáte potřebu projevovat si intimity. Jste na sebe zvyklí a necháváte si osobní prostor.

 • Tváří v tvář

  Poloha v jaké s partnerem usínáte může povědět mnoho o vašem vztahu

  Tato poloha značí, že je mezi vámi velká intimita a dostatečná komunikace. Dokážete spolu konverzovat o všem, ať už je to nákup na víkend, výběr dovolené nebo nové sexuální hrátky. Nemáte před sebou zábrany a plně si důvěřujete.

 • Pozice lžíce, kdy muž objímá ženu

  polohy spánku ve dvou

  Muž, který spí pevně obtočený kolem své partnerky má ochranitelské sklony. Touží být ve vztahu ten silnější a dopřát partnerce pocit, že se o něj může opřít.

 • Pozice lžíce, kdy žena objímá muže

  polohy spánku ve dvou

  Žena v této pozici přebírá úlohu „hlavy rodiny“ a je dominantní. Muži, kterým tato poloha vyhovuje neradi o něčem rozhodují, mají rádi jsou-li postaveni před hotovou věc a nemusejí nést za nic odpovědnost.

 • Rameno muže místo polštáře

  polohy spánku ve dvou

  Poloha spánku jako z hollywoodského trháku, představuje velice intimní pozici dvojic, které jsou do sebe zamilované.  Žena tak dokazuje muži, že je mu oddána a muž jí naopak dodává pocit, že je zde jen pro ni.

 • Muž je rozvalený přes polovinu postele

  polohy spánku ve dvou

  Pozice supermana, díky níž muž zabírá více, jak polovinu postele značí, že jde vždycky svou cestou a nechá si do života příliš mluvit. Má rád svůj osobní prostor a nehodlá do něj nikoho pustit. S takovým mužem se nedočkáte otevřenosti ani dialogu, spíše to budete vy, kdo bude postaven před hotovou věc a nebude mít šanci rozhodnout se.

 • Žena rozvalující se na celé posteli

  polohy spánku ve dvou

  Pokud jste to žena, kdo se rozvaluje na posteli a utiskujete svého muže v koutku, pak ještě není připravena na vážný vztah, vše bere na lehkou váhu a vztahem jen trak proplouvá jako ryba.

Klíčová slova: spánek, polohy spánku, vztahy, láska
Diskuse ke článku
.
1080p 720p 360p
DesktopMobile