Sobota 18. května 2024
Svátek slaví Nataša, zítra Ivo
Oblačno, déšť 19°C

Nebeský sex: Nejlepší polohy pro ženský orgasmus

 • Užijte si nebeský sex
  17. ledna 2022 | 06:00

  Netoužíte po postelovém tělocviku, krkolomných pozicích, u kterých nevíte, jestli myslet na sex nebo na to, zda se vám nenahrne všechna krev do hlavy? Jestli si chcete užít příjemný sex završený božským orgasmem, osvojte si 4 postelové polohy, které ženám přinášejí rajské potěšení.

 • Motýlí misionář

  Nebojte se experimentovat
  Autor: istock.com

  Misionářská poloha je příjemná klasika pro oba partnery, když ji ale maličko ozvláštníte, stane se pro vás polohou přinášející nebeský požitek. Lehněte si na záda na okraj postele tak, aby si k vám mohl partner stoupnout zepředu. Položte mu nohy na ramena, zapřete se o něj a nadzdvihněte pánev, nebo si zadeček podložte polštářkem. Díky této poloze zažijete intenzivní děložní a vaginální stimulaci, která povede k výbušnému orgasmu.

 • Nůžky

  Sex hraje ve vztahu důležitou roli
  Autor: istock.com

  Chcete-li si sama určit hloubku i rychlost pronikání partnerova penisu, pak vyzkoušejte polohu nůžek. Položte partnera na záda a nechte ho, aby pokrčil nohy a rozkročil se.  Vy se na něj posaďte ze strany, tak, abyste seděla obkročmo na jedné jeho noze. 

  Odemknout video
  Linda Lovelace - první světová pornostar • VIDEO: Videohub

 • Lžička

  Změňte svůj sexuální život
  Autor: istock.com

  Pozice lžičky je něžná a dovoluje partnerům být si opravdu blízko. Lehněte si na bok a těsně se s partnerem přitulte tak, aby do vás mohl proniknout zezadu.  Nechte ho pohrávat si se sváými ňadry nebo vás ještě stimulovat rukou. Volnější tempo nahrává hlubokému zážitku, sjednocení dechu partnerů a upevnění láskyplného pouta.

  Video se připravuje ...
  Nejsi v tom sama: Se sexexpertkou o ženské sexualitě a schopnosti dosáhnout orgasmu • VIDEO: Videohub

 • Pejskařka

  Udělejte si na sebe čas
  Autor: istock.com

  V pozici na pejska je sice dominantnější muž, ale to vám vůbec nemusí vadit, protože vy si to dokonale užijete. Klekněte si na všechny čtyři a nechte partnera, aby si klekl za vás. Vy si můžete navíc ještě položit lokty na postel a dovolit tak hlubší průnik penisu, který bude lépe dráždit bod G.

Diskuse ke článku
.