Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Oblačno, déšť 22°C

Nebeský sex: Nejlepší polohy pro ženský orgasmus

11. dubna 2013 | 14:00

Netoužíte po postelovém tělocviku, krkolomných pozicích, u kterých nevíte, jestli myslet na sex nebo na to, zda se vám nenahrne všechna krev do hlavy? Jestli si chcete užít příjemný sex završený božským orgasmem, osvojte si 4 postelové polohy, které ženám přinášejí rajské potěšení.

Není nic horšího, než když vás partner v posteli otáčí, jak maso na rožni a vy si připadáte spíš jako na hodině aerobiku než jako smyslná milenka. Najděte si proto několik poloh, které si užijete a máte požitek zaručený.

Motýlí misionář

Misionářská poloha je příjemná klasika pro oba partnery, když ji ale maličko ozvláštníte, stane se pro vás polohou přinášející nebeský požitek. Lehněte si na záda na okraj postele tak, aby si k vám mohl partner stoupnout zepředu. Položte mu nohy na ramena, zapřete se o něj a nadzdvihněte pánev, nebo si zadeček podložte polštářkem.  Díky této poloze zažijete intenzivní děložní a vaginální stimulaci, která povede k výbušnému orgasmu.

Nůžky

Chcete-li si sama určit hloubku i rychlost pronikání partnerova penisu, pak vyzkoušejte polohu nůžek. Položte partnera na záda a nechte ho, aby pokrčil nohy a rozkročil se.  Vy se na něj posaďte ze strany, tak, abyste seděla obkročmo na jedné jeho noze. 

sex
Lžička

Pozice lžičky je něžná a dovoluje partnerům být si opravdu blízko. Lehněte si na bok a těsně se s partnerem přitulte tak, aby do vás mohl proniknout zezadu.  Nechte ho pohrávat si se sváými ňadry nebo vás ještě stimulovat rukou. Volnější tempo nahrává hlubokému zážitku, sjednocení dechu partnerů a upevnění láskyplného pouta.

Pejskařka

V pozici na pejska je sice dominantnější muž, ale to vám vůbec nemusí vadit, protože vy si to dokonale užijete. Klekněte si na všechny čtyři a nechte partnera, aby si klekl za vás. Vy si můžete navíc ještě položit lokty na postel a dovolit tak hlubší průnik penisu, který bude lépe dráždit bod G.

Jste připravena na nový vztah?