Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Jasno 23°C

Úchylný trend! Šperky se mění v sexuální pomůcky

10. dubna 2013 | 07:00

Praktické, nebo zvrhlé? Ze slušivého náhrdelníku máte v mžiku masážní strojek na bradavky, z kožených náramků pevná pouta. Nejnovější kolekce šperků kalifornské návrhářky Ti Chang (33) v sobě snoubí praktičnost s elegancí.

Možná si myslíte, že sex už nemůže do našich životů zasáhnout víc, než je tomu doteď. Mýlíte se!

Nová kolekce šperků třiatřicetileté módní návrhářky Ti Chang ze San Franciska je toho důkazem. Fungují totiž nejen jako módní doplněk, ale zároveň jako sexuální pomůcky.

Tyhle nenápadné erotické pomůcky navíc můžete mít stále při sobě. Nikdo nebude mít nejmenší podezření.

Nenápadný náhrdelník z nerezu se obratem promění v masážní strojek na bradavky, módní náramky z kůže zase ve skutečně pevná pouta.

"Zatímco máme nádherné designové iPhony a notebooky, oblast erotických hraček je silně poznamenána prudérností. Jejich vývoji se nevěnuje dostatek talentovaných lidí," prozradila návrhářka v rozhovoru pro magazín Fortune.

"Diskrétní a luxusní", tak šperky charakterizuje sama autorka, bývalá průmyslová designérka, která je na kolekci patřičně hrdá.

Mezi její stěžejní výrobky patří náhrdelník s názvem Droplet. Pořídíte ho v přepočtu za 2 200 korun.

Na sto deset centimetrů dlouhém elegantním řetízku z nerezové oceli je na obou koncích na smyčce z jemné kůže připevněn designový přívěsek. Ten skrývá malý a tichý, přesto výkonný motor, který je napájen knoflíkovou baterií.

Pořídila byste si některý z praktických šperků z kolekce návrhářky Ti Chang?
82,2%
17,8%
Děkujeme za Váš hlas!
157 hlasů
34 hlasů