9 věcí, které dělají ženy nejraději samy. Souhlasíte? | Pro ženy | Blesk.cz
Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

9 věcí, které dělají ženy nejraději samy. Souhlasíte?

 • ...
  15. března 2019 | 06:00

  Není žádným tajemstvím ani hříchem, že si občas potřebujeme od druhých odpočinout a věnovat se pouze samy sobě. Na některé aktivity zkrátka nepotřebujeme společnost a užijeme si je nejvíce samy. Tohle jsou věci, u kterých ženy nikoho nepotřebují. Najdete se?

  Svou rodinu a přátele sice bezmezně milujeme, ale občas si potřebujeme udělat chvilku pro sebe a odpojit se od okolního světa. Jedna z nejlepších věcí na tom, že jste na moment sama, je, že si můžete dělat, co se vám zlíbí. A tohle děláme nejraději!

 • Jíme, na co máme zrovna chuť

  ..

  Tohle zná každá z nás. Občas nastanou chvíle, kdy podlehneme a nemáme problém sníst třeba celou čokoládu. A samy! Nemusíme se dělit s hladovými dětmi a dívat se na kárající pohled partnera, který nám připomene, že budeme zase naříkat, až nám váha ukáže o kilo víc. Občas je nám to zkrátka jedno a s radostí si dopřejeme nějakou oblíbenou sladkost nebo kalorické jídlo.

 • Díváme se na telenovely a reality show

  ...

  Máte svůj oblíbený program v televizi, ale není šance, že byste se na něj podívala, když jsou doma děti nebo partner? Většině lidí připadá sledování různých telenovel a reality show jako ztráta času. Využijte proto chvíle, kdy jste sama doma, nemáte žádné povinnosti a můžete se jen tak válet na gauči a sledovat svůj oblíbený pořad.

 • Posloucháme hudbu, tancujeme, zpíváme

  ...

  Rozhodně se nejedná o aktivitu, kterou musíme za každou cenu dělat samy, ale tak trochu si myslíme, že pokud nás u toho nikdo "nešmíruje", více se uvolníme. Takové tančení u zrcadla může druhým totiž připadat celkem směšné, ale co na tom, když vy se u toho cítíte jako ta nejvíc sexy žena na světě! 

 • Užíváme si přítomného okamžiku

  ...

  Láska, kterou dostáváme od našich partnerů a dětí, naplňuje naše srdce nekonečnou radostí a štěstím. O tom není pochyb. Každá z nás ale potřebuje alespoň dvacet minut denně. Tehdy si zkrátka jen sedneme, zavřeme oči a užíváme si chvilku klidu. Bez toho, že by nám do toho někdo vstupoval, na něco se nás ptal nebo po nás něco požadoval. V té chvíli jsme tu jen my a naše myšlenky.

 • Dopřáváme si horkou koupel

  ...

  Horká koupel při svíčkách s partnerem je sice něco opravdu romantického a každá z nás občas po tomto intimním zážitku touží, nic se ale nevyrovná tomu, když si naneseme na obličej pleťovou masku, pustíme si svou oblíbenou hudbu a do horké lázně se ponoříme samy. 

 • Čteme si knihy nebo dámské časopisy

  ...

  Konečně se vám do rukou dostal váš oblíbený časopis nebo nová kniha vašeho oblíbeného autora? Pak rozhodně netoužíte po ničem jiném než se někde zavřít, udělat si kávu nebo čaj a ponořit se do čtení. Bez toho, že by se vás někdo ptal, co čtete, o čem příběh je a tak dále. Nádhera, že ano?

 • Uklízíme

  ...

  Je skvělé, když vám děti pomáhají při úklidu, protože je tak naučíte zodpovědnosti a smyslu pro pořádek. Někdy ale každá z nás touží uklízet o samotě v doprovodu své oblíbené hudby. Jenom vy totiž pořádně víte, kam všechny věci patří, a tak vám jde práce krásně od ruky. 

 • Nakupujeme

  ...

  A nejenom oblečení! Také potraviny a věci do domácnosti raději nakupujeme samy, protože nemusíme spěchat. Nestojí vedle nás totiž netrpělivý partner, kterého to v obchodech nebaví, a nelítají kolem nás rozdováděné děti. Pokud chce partner přece jenom přiložit ruku k dílu, necháme ho, ať nás s těžkým nákupem odveze domů...

 • Spíme

  ...

  Je to tak! Pokud máte děti, tak moc dobře víte, že si jen tak zdřímnout nemůžete. Takže pokud se všichni na chvilku vytratí, máte chuť zalézt do peřin a nevylézt z nich. Díky kvalitnímu spánku jste navíc plná energie, kterou zase můžete vložit do svých blízkých...

Autor: Aneta Valešová
Klíčová slova: láska a vztahy, žena, volný čas, samota
Diskuse ke článku
.