Neuvěříte, že na fotkách je stejná žena! Co musela přestat jíst, aby zhubla? | Jak zhubnout | Blesk.cz

Neuvěříte, že na fotkách je stejná žena! Co musela přestat jíst, aby zhubla?

Poznali byste, že je na fotkách stejná žena? Takhle se díky cvičení změnila.
Foto: instagram.com
22. října  2017 
 06:00

Angela vedla pohodový život, který vyplňovala nezdravým a tučným jídlem, a slovo pohyb jí bylo cizí. Ve svém těle se ale postupem času necítila dobře a uvědomila si, že je načase se sebou začít něco dělat. Dnes je o třicet kilo lehčí a mnohem spokojenější!

Poté, co se Angela přestěhovala ze své rodné Brazílie do Anglie, její váha díky nezdravému stravování začala rapidně stoupat. Díky své nadváze pak byla často unavená a jakýkoliv pohyb jí dal zabrat. "Cítila jsem se, jako bych byla uvězněna v těle někoho jiného," vypráví Angela. 

To, že by se sebou měla začít něco dělat, si uvědomila, když navštívila svého kadeřníka. Ten totiž odjakživa trpěl nadváhou, ale dokázal neuvěřitelně zhubnout. Angela si tak uvědomila, že by to stejné mohla dokázat také ona. "Najednou jsem si uvědomila, že to není věc, kterou vidíte jenom v televizi. Může to dokázat každý," vypráví Angela. A tak se do toho s vervou pustila. 

První věc byla samozřejmě úprava jídelníčku. Dala sbohem tradičnímu britskému jídlu fish and chips, zakázala si všechna tučná a smažená jídla a zařadila do svého jídelníčku ryby, libové maso a mnoho zeleniny. "Najednou jsem si začala užívat své jídlo," říká Angela. Jedla malé porce co tři hodiny a výsledky se brzy dostavily. 

Zanedlouho shodila dvacet kilo a začala se věnovat také cvičení. Začala hodinovými procházkami, které se postupně měnily v běh. Zařídila si také členství ve fitness centru a začala se věnovat silovým tréninkům. Díky nim zhubla dalších deset kilo a nabrala svaly. Dnes byste jen těžko hádali, že je na fotografiích jedna a ta samá žena. 

Autor: Aneta Pařízková

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji