Nesnídáte? Nezhubnete! Známe největší dietní nesmysly | Pro ženy | Blesk.cz

Nesnídáte? Nezhubnete! Známe největší dietní nesmysly

11. ledna 2013 | 11:00

Snažíte se zhubnout, ale stále se vám to nedaří? Možná je na vině některý z dietních mýtů, který koluje mezi námi ženami. Myslíte si, že zhubnete, když nebudete snídat, nebo že je oběd nejdůležitějším jídlem dne? Chyba!


Jde to i bez snídaně
Ranní nedostatek času není pro absenci snídaně omluvou. Pokud nenastartujete metabolismus ihned po ránu, zpomalíte jej a tělo se bude s energetickým deficitem potýkat celý den. Pokud máte ráno málo času, zvolte jídlo, které připravíte rychle a jednoduše!

Náš tip: Dejte si k snídani například 40 g celozrnných cereálií Nestlé Fitness a nízkotučný tvaroh s malinami.

Cereálie Nesttléé Fitness

Oběd je nejdůležitějším jídlem dne
Každé jídlo dne má svou důležitost. V redukčním jídelníčku se snažte přijmout více energie dopoledne, tedy ve formě snídaně, dopolední svačiny a oběda. Odpoledne jezte méně a přednost dejte kvalitním bílkovinám před sacharidy.

Náš tip: Zkuste tablety Obesimed Forte. Před každým jídlem zapijte tabletu 100 ml vody, v žaludku vám nabobtná a vy se díky tomu přestanete přejídat! Obesimed Forte, 520 Kč

Obesimed Forte 520 Kč

Když vynechám přílohy, zhubnu
Každé hlavní jídlo dne by mělo být komplexního charakteru, proto na přílohy nezapomínejte. Jejich množství však upravujte podle druhu jídla. K oběhu si je dopřejte, naopak při večeři raději nahraďte třeba zeleninou.

Náš tip: Zkuste krabičkovou dietu Vital Box. Odborníci vám jídlo na celý den přivezou na vámi určené místo a přesně vám dle chuti "navaří" tolik, abyste jedli efektivně, chutně, zdravě, a ještě ke všemu zhubli! Více na: www.vitalbox.cz

Cvičení na lačno je efektivnější

Power Plate 4U
Ani před cvičením tělo netrapte a dodejte mu energii, kterou potřebuje. Hodinu a půl před začátkem lehce posvačte, abyste během sportovní aktivity neztratila energii potřebnou pro správnou funkci organismu.

Náš tip: Zkuste skvělé a efektivní cvičení pomocí vibrací Power Plate 4U! Podporuje tělesnou kondici, tvaruje postavu a dokonce urychluje schopnost zotavení se po zranění! www.powerplate4u.cz

Sklenka vína hubnutí neuškodí
Opak je bohužel pravdou. Alkoholem totiž přijmeme mnoho prázdné energie, kterou bychom mohli přijmout v kvalitní stravě. Oblíbené dvě deci bílého vína dodají našemu organismu 500 kJ, což představuje až 1/3 energetického příjmu při snídani.

Chcete zhubnout? Pijte kávu a jezte čokoládu!

Autor: ema