Středa 29. března 2023
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt
Zataženo 8°C

Trendy nehty letošního roku: Vsaďte na francouzskou manikúru i přirozenost

Trendy nehty letošního roku: Vsaďte na francouzskou manikúru i přirozenost
7. ledna 2023 | 06:00

Letošní rok fandí mini detailům, francouzské manikúře, ale i přirozenosti. Tohle jsou nejžhavější trendy v manikúře pro rok 2023. Které trendy nehty si vyberete vy?

Trendy se neustále mění a jinak tomu není, ani co se manikúry týče. Pokud si lámete hlavu s tím, jaký lak na nehty nebo vzor letos zvolit, máme pro vás žhavé tipy! Ani tento rok se nebojte trochu experimentovat, trendy budou maličké detaily, ale i nehtová bižuterie, vedle nešlápnete ani s francouzskou manikúrou.

Jaká úprava nehtů je dávnou minulostí, a které jsou naopak nejžhavějším trendem? Na to se podívejte do videa:

Video se připravuje ...
 • VIDEO: Videohub

Vsaďte na barvu roku

Společnost Pantone Color Institute vyhlásila top barvu pro rok 2023. Letos se jí stal malinově červený odstín s názvem Viva Magenta. Tato barva má znázorňovat sílu a radost ze života, působí energicky a optimisticky. Na vašich nehtech tak bude vypadat nádherně. Stačí, když na nehty nanesete pouze tento odstín, skvěle ale bude vypadat také například v kombinaci s černou, modrou nebo bílou. Pokud je to na vás stále moc obyčejné, třpyt či perleťový lak dodají barvě ten správný šmrnc.

Mini detaily

A že na detailech opravdu záleží! Pokud patříte mezi ty šikovnější, můžete si své nehty ozdobit drobnými malůvkami nebo samolepkami. Základem je však dokonalá manikúra.

Nehtová bižuterie

Trend, který možná nebude pro všechny, ale na nehtech vypadá skvěle! Nehtová bižuterie půjde dohromady s čistou a jednoduchou manikúrou. Praktická sice moc není, ale pozornost zcela jistě přiláká. 

Návrat francie

Doby, kdy francouzská manikúra představovala pouze bílý a průhledný lak, jsou dávno pryč. Ta současná je mnohem více hravá, je barevnější a má hned několik podob. Popusťte uzdu své fantazii a hrajte si s barvami, metalickými odlesky, třpytkami nebo klidně i zvířecími vzory! Velkým trendem je letos takzvaná mikrofrancie s jemným proužkem.

Přirozenost

Letošnímu roku bude dominovat také přirozenost. Pokud tedy ani jeden z výše uvedených trendů není nic pro vás a své nehty nijak zvlášť neupravujete, nevadí. Základem však bude perfektní manikúra. Zapomeňte tedy na lámavé nehty a záděry a co nejpečlivěji se o své nehty starejte. Díky pravidelné a důkladné péči nebudou potřebovat lak na nehty, a i tak budou vypadat skvěle.

Želví manikúra

Letošním velkým trendem bude takzvaná želví manikúra. Nehty v barvě želvího krunýře jsou populární v kombinaci zemitých a hnědých barev, skvěle ale budou vypadat také v zelených odstínech. Želvovinovou manikúru můžete ozvláštnit také proužkem výrazné barvy, třeba oranžové.

Pestré laky na nehty pro jedinečnou manikúru najdete na našem internetovém srovnávači Zboží Dáma.

 

 

Autor: Aneta Valešová
Video se připravuje ...