Neděle 23. ledna 2022
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Madonna si zkrátka nedá říct, provokuje jako za mlada! Kdo prošel její postelí?

27. listopadu 2021 | 06:00

Přestože v létě oslavila popová diva 63. narozeniny, opět dokazuje, že nehodlá krotit své sexuální výpady na sociálních sítích. Svět se ovšem ptá, zda to má ve svém věku ještě zapotřebí! Nikdo nepochybuje o tom, že na sobě stále maká a péče plastických chirurgů jí vymazala vrásky nejen z tváře, ale proč se stále tak urputně dere do povědomí holou zadnicí a vyšpuleným dekoltem? Tvrdí sice, že není důvod, aby přestala být zábavná a sexy, ale nepůsobí to spíš už trochu zoufale? To, že se obklopuje stále mladšími milenci, není nic nového a pro některé muže mají právě starší dámy nepřekonatelné kouzlo, nehledě na to, že Madonna je jen jedna! Po jejím boku je už přes dva roky partner mladší o 35 let. A zdá se, že je to láska až za hrob! Kdo Madonnu uhranul před Ahlamalikem Williamsem? 

Tahle popová ikona patří k nejvýznamnějším hudebním tvářím osmdesátých let minulého století. Prodala přes 300 milionů alb po celém světě a mezi její nejznámější skladby patří například písně Like a Virgin, Like a Prayer, Papa Don´t Preach, Open Your Heart, Holiday nebo Material Girl. Je považována za královnu popu a taky za nejúspěšnější zpěvačku všech dob. Podle Guinnessovy knihy rekordů taky vydělala nejvíc peněz.

Madonna u svého billboardu z pop up obchůdku! • VIDEO: Profimedia

Narodila se v USA do rodiny, v níž kolovala italská a francouzská krev. Když v roce 1963 zemřela její matka, utekla od otce do New Yorku, kde se rozhodla prosadit se. Pracovala jako servírka a zúčastnila se konkurzu do muzikálu Vlasy Miloše Formana. V roce 1984 natočila svůj první velký hit – Like A Virgin (Jako panna). Byl provokativní, sexy a dobyl vrcholky žebříčků.

Ráda provokuje a dělá si, co chce

Od té doby natáčela Madonna jedno album za druhým, neustále rozpoutávala nejrůznější emoce, tančila a předváděla na svých koncertech to, co málokterá jiná zpěvačka. Vedle zpívání začala i hrát ve filmech a za roli Evy Perónové v muzikálu Evita z roku 1997 získala Zlatý glóbus. Makala na sobě a nikdy nepřestala.

Ve svých šedesáti vypadá na třicet, plastiky ale popírá. Tvrdí, že za její dokonalé tělo můžou hodiny v posilovně a taky přísná dieta. Pokud jde o její jídelníček, je velmi vybíravá. Když cestuje na koncert, nechává si jídlo vozit s sebou. Nyní frčí na makrobiotické stravě.

Věkem se netrápí a po boku má stále mladší muže

Vždycky byla sama sebou a neustále si dělá, co chce. O svém těle prohlašuje, že je to její nejlepší umělecké dílo, které se jí podařilo stvořit. Věk nepovažuje za něco, čím by se měla trápit. To ostatně dokazuje i nekonečnou řadou svých stále mladších milenců. „Jsem úspěšná a bílá hvězda, která má spoustu peněz, a to lidi štve,“ řekla.

V roce 1985 se vdala za herce Seana Penna, o čtyři roky později se rozvedli. Pak se zapletla se svým osobním trenérem Carlosem Leonem, s ním má nejstarší dceru Lourdes. Nikdy si ho ale nevzala. Druhým manželem se stal o deset let mladší britský režisér Guy Ritchie. S ním má syna Rocca. V roce 2008 se také rozešli. Později adoptovala ještě čtyři děti z afrického státu Malawi.

Rebelka, která si s koloušky rozumí

Její postelí prošla celá řada milenců. Patřili mezi ně například baseballová hvězda Alex Rodriguez, zpěvák Justin Timberlake nebo rapper Vanilla Ice. Také zpěvák Lenny Kravitz či herec Warren Beatty, s nímž si zahrála v roce 1990 ve filmu Dick Tracy. Jejím milencem byl prý i John F. Kennedy Jr., a to v roce 1987. Vedle sebe měla modela Aboubakara Soumahora i tanečníka Timora, kteří byli o několik dekád mladšími koloušky. 

Svého štěstí si však momentálně užívá s Ahlamalikem Williamsem. Dělí je sice neuvěřitelný 35letý věkový rozdíl, ale spojuje je práce a především velká láska. Ahlamalik je zpěvaččiným tanečníkem a choreografem, s Madonnou spolupracuje zhruba od roku 2015. Zdá se, že jsou v tom oba až po uši. To neustále dokazují na sociálních sítích, když se nebojí vášnivých polibků. 

Autor: aši, roh