Cvičte s námi v karanténě: Cviky na každý den – kulaté hýždě

2. dubna  2021 
 06:00

V Blesku pro ženy jsme pro vás připravili krátká videa s jednoduchým cvičicím programem, která vám dodají chuť a inspiraci zůstat fit! Dnešní workout je zaměřen na zakulacení hýždí. Lekce je krátká a vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Tak co, jdete do toho?

 

Je zde závěrečný den našeho cvičicího týdne, pojďme si ho tedy pořádně užít. Otevřete okno, rozložte podložku a probuďte své tělo jemným pohybem. Pokud si nevíte rady, mrkněte na toto jógové probuzení:

 

 

Cvičení je zaměřené na hýždě. Ne každá žena je má takové, jaké by si představovala. Víte ale, že si je můžete díky posilování vybudovat? Tyto cviky jsou pro krásné a kulaté hýždě to pravé. 

 

Na závěr tréninku se protáhněte nebo se běžte svižně projít. Čerstvý vzduch vám vykouzlí úsměv na tváři a tím, že se projdete, se i prokrvíte a okysličíte si krev.

 

Pokud se vám Kristýnina videa líbí, můžete ji sledovat na jejím Instagramu @kristynacooking či na YouTube kanále @kristynajuricova.

 

Spoustu tipů na zdravý životní styl, zdravé stravování i přiměřený pohyb najdete vždy také v aktuálním čísle magazínu Blesk pro ženy. Koupit ho lze v novinových stáncích. Nebo si ho můžete objednat v tištěné či elektronické podobě v našem iKiosku ZDE.

 

 

 

 

Autor: Kristýna Juřicová

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji