Cvičte s námi v karanténě: Cviky na každý den – posilni celé tělo

Video se připravuje ...

19. března  2021 
 06:00

V Blesku pro ženy jsme pro vás připravili krátká videa s jednoduchým cvičicím programem, která vám dodají chuť a inspiraci zůstat fit! Kristýna Juřicová vám ukáže cviky, díky kterým se budete cítit skvěle. V minulých dílech jsme procvičily stehna a sexy bříško a nyní si dáme celé tělo, ale z podložky. Lekce je krátká a je určena pro všechny. Jdete do toho?

 

Poslední den tohoto pracovního týdne je před námi a my se můžeme těšit na celkové rozhýbání se. Dáme si trošku do těla, abychom ten týden hezky ukončily!

 

V tomto workoutu si zaposilujeme jak bříško, tak boky, zadeček, nohy, ale i záda. Jak už doufám víte, před každým cvičením je dobré se rozcvičit, lehce se zahřát, právě tak, aby bylo tělo nastartované a připravené na zátěž, kterou mu chcete dopřát.

 

Zkuste si zacvičit hned ráno a uvidíte, že váš den bude plný energie a skvělé nálady!

 

Po lehkém zahřátí se vrhněte na video cvičení, které vám zpříjemní den v karanténě. Některé cviky, které zde najdete, už jsme v předchozích dílech cvičily a některé jsou zcela nové.

Může vás překvapit, že trénink vypadá jednoduše. Zdání ale klame, sice není potřeba žádné vybavení, ale i přesto rozhýbete svaly a dáte tělu zabrat. Nezapomeňte si držet správný dech, během tréninku se kdykoliv zastavte, zpomalte, odpočiňte si, ale nevzdávejte se!

Video trvá pouze 9 minut a pozice se provádí 30 sekund. Po dokončení si dejte lehký strečink a uvidíte, že váš den bude skvělý celý a vy budete nabita energií.

 

Tak jdeme s Kristýnou do toho, co říkáte?

 

Náš tip: Spoustu tipů na zdravý životní styl, zdravé stravování i přiměřený pohyb najdete vždy také v aktuálním čísle magazínu Blesk pro ženy. Koupíte ho v novinových stáncích nebo si ho můžete objednat v tištěné či elektronické podobě v našem iKiosku ZDE.

 

Blesk pro ženy, titulka

 

Autor: Kristýna Juřicová

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji