Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno 24°C

Celebrity bez filtru: Kdo se nebojí ukázat svou pravou tvář?

26. srpna 2023 | 06:00

V dnešním světě retuší a filtrů je občas těžké rozeznat pravou skutečnost od notně upravené reality. Je proto skvělé, že se stále najdou celebrity, které se nebojí světu odhalit bez líčidel, a ukázat tak lidem, že i jejich tváře zdobí vrásky a sem tam je trápí nějaké nedokonalosti. Líbí se vám i bez make-upu?

Na sociálních sítích denně narážíme na dokonalé snímky, které v nás často mohou vzbudit závistivé pocity. Lidé na nich většinou neukazují nic negativního a někteří před sdílením proženou své fotky různými filtry, a tak na každém selfie vypadají naprosto dokonale. Co vypadá bezchybně na sociálních sítích, může být ve skutečnosti ale úplně jinak.

VIDEO: Slavné české modelky, které dobyly svět.

Video se připravuje ...
Slavné české modelky, které dobyly svět • VIDEO: Videohub

Naštěstí se do popředí dere trend přirozenosti, který si oblíbily také celebrity. Denně jsou vystavovány mediálnímu tlaku, na veřejnosti musí být vždy bez chybičky, a to i v případě, že se tak vůbec necítí. V soukromí si proto rády oddychnou od vrstev make-upu a některé se nebojí pravou tvář ukázat také svým fanouškům. A sklízí za to jen obdiv! I bez péče špičkových maskérů a úprav ve photoshopu jsou totiž stále půvabné. Přesvědčte se ve fotogalerii.

 

 

Autor: Aneta Valešová
Video se připravuje ...