Halloweenské kostýmy podle celebrit: Koho byste ani nepoznali? | Pro ženy | Blesk.cz

Halloweenské kostýmy podle celebrit: Koho byste ani nepoznali?

31. října 2018 | 08:00

Halloween je jeden z mála dnů v roce, kdy se můžete převléct za někoho jiného a ostatní lidé si o vás nebudou myslet, že jste blázen. Někdo tento svátek a večírky s ním spojené využívá k tomu, aby předvedl svou fantazii, a druzí zase k tomu, aby ukázali co nejvíce z intimních partií. Prohlédněte si naši galerii a posuďte sami, kdo je majitelem nejlepšího kostýmu.

I když se Halloween zrodil v Irsku a slaví se především v USA, Kanadě, Velké Británii a na Novém Zélandu, jednu z částí oslav si nedokážeme upřít ani u nás. I české celebrity se rády na jeden den stanou opět dětmi a v bláznivých, zpravidla hororových kostýmech vyrazí na párty. A rozhodně se nenechávají zahanbit zahraničními kolegy!

Nekorunovaným králem Halloweenu mezi celebritami je ale herec Neil Patrick Harris, kterého znáte jako sukničkáře Barneyho ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Společně se svým manželem a dětmi ovládají každý rok kostými a vypadají prostě dokonale. Královnou je pak bezpochyb herečka a modelka Heidi Klum, kterou byste v kostýmech jen těžko poznali!

Přesvědčte se sami! Kdo se vám líbí nejvíc?

Autor: red