Středa 1. prosince 2021
Svátek slaví Iva, zítra Blanka
Zataženo, déšť 5°C

Halloweenské kostýmy podle celebrit: Koho byste ani nepoznali?

28. října 2021 | 06:00

Halloween je jeden z mála dnů v roce, kdy se můžete převléct za někoho jiného a ostatní lidé si o vás nebudou myslet, že jste blázen. Někdo tento svátek a večírky s ním spojené využívá k tomu, aby předvedl svou fantazii, a druzí zase k tomu, aby ukázali co nejvíce z intimních partií. Prohlédněte si naši galerii a posuďte sami, kdo je majitelem nejlepšího kostýmu.

I když se Halloween zrodil v Irsku a slaví se především v USA, Kanadě, Velké Británii a na Novém Zélandu, jednu z částí oslav si nedokážeme upřít ani u nás. I české celebrity se rády na jeden den stanou opět dětmi a v bláznivých, zpravidla hororových kostýmech vyrazí na párty. A rozhodně se nenechávají zahanbit zahraničními kolegy!

Tip na halloweenské video: Vyrobte si doma jednoduché strašidelné lampičky!

 • VIDEO: Maminka.cz/Martin Mol

Nekorunovaným králem Halloweenu mezi celebritami je ale herec Neil Patrick Harris, kterého znáte jako sukničkáře Barneyho ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Společně se svým manželem a dětmi ovládá každý rok kostýmy a všichni vypadají prostě dokonale.

Jestli lze však někoho označit za absolutního nadšence do Halloweenu a za královnu převleků, cenu by získala německá topmodelka a maminka čtyř dětí Heidi Klum. Důvodem je nejen výběr tematiky, ale především její fantastické a dechberoucí zpracování. Předvedla se už jako vrásčitá stařenka, chlupatý vlkodlak, zakletá princezna Fiona z oblíbené animované pohádky Shrek, ovšem před dvěma lety naprosto šokovala kostýmem robotické mimozemšťanky. No schválně, poznali byste slavnou krásku pod tolik propracovaným strašidelným oděvem?

Posuďte sami a podívejte se na další povedené kostýmy v naší fotogalerii! Kdo se vám líbí nejvíce? 

Autor: red, Žaneta Podlahová