Středa 29. března 2023
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt
Zataženo 8°C

Bílé tenisky jako největší trend jara. Našly jsme 40 nejlepších!

11. března 2021 | 06:00

Tenisky už dávno nepatří jen do tělocvičny. Nyní jsou součástí přehlídkových mol těch nejpřednějších světových značek, ale i našich každodenních životů. A za pandemický rok, kdy v našich šatnících dostalo pohodlí zelenou, se tyhle ploché boty staly důležitějšími než kdy dříve.

Tenisky jsou jednou z investic, která se vám zúročí. A u bílých tento fakt platí dvojnásob. Svou bělostnou barvou udávají čistou linii, minimalismus a nadčasovost. Atributy, které hrají do karet snadné kombinovatelnosti a naprosté nepostradatelnosti. A právě o tuhle světlou barvu vyjadřující osvobození a nové počátky bude nebývalý zájem.

Na výběr těch nejlepších se podívejte do naší fotogalerie!

Není divu, že si je oblíbily světové influencerky jako prvek určující módní směr, který nosí po celý rok. Ačkoliv lze připustit, že téměř jakýmikoliv nestárnoucími teniskami nešlápnete vedle a vaši pozornost získají vždy další a další sezony, přece jen i bílé tenisky mají své trendy jako každá jiná obuv či oblečení. Pokud tak chcete držet prst na tepu doby, neprohloupíte volbou klasických kožených tenisek značky Reebok, jež se staly klenotem této značky, nebo obdobného střihu bot se zvýšenou podrážkou na patě a kulatou špičkou značky New Balance

Stejně tak dobře vám poslouží tenisky vzhledem připomínající atletickou obuv hodnou sportovců a běžců, které zavánějí nostalgickou atmosférou staré školy. Třetími módními mušketýry jsou pak ugly sneakers, o kterých lze tvrdit, že již patří mezi módní stálice, ale přesto budou i letos naprostým hitem. Pokud toužíte po větší radosti, nebojte se bílých bot obohacených o zajímavé barevné detaily.

Upustily jsme tedy od faktu, že tenisky jsou určeny jen ke sportovním účelům, stejně tak od toho, že tenisky jdou striktně ruku v ruce pouze s džínami, kalhotami či šortkami. Naopak. Monstrózní ugly shoes s masivní podrážkou budou hravě kontrastovat s plisovanými či hedvábnými sukněmi midi střihu. Nejen ty pak budou skvělou volbou i k jednobarevnému kalhotovému kostýmku či úpletovým šatům, které využijete právě v tomto období, v počátcích jara.

Dalšími módními tipy, jak neotřele zakombinovat bílé krásky do všedních dní, se inspirujte v instagramové plejádě fotek!

Zajímají vás další módní tipy? Podívejte se na pořad vysílaný na Mall.tv, který udává styl!

Autor: Žaneta Podlahová
Video se připravuje ...