Čtvrtek 28. leden 2021
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava
Oblačno, sněžení 1°C

Trendy nehty letošního roku: Vsaďte na barvy i přirozenost

12. ledna 2021 | 06:00

Letošní rok fandí barvám, ale i přirozenosti. Tohle jsou nejžhavější trendy v manikúře pro rok 2021. Které trendy nehty si vyberete vy?

Trendy se neustále mění a jinak tomu není, ani co se manikúry týče. Pokud si lámete hlavu s tím, jaký lak na nehty nebo vzor letos zvolit, máme pro vás žhavé tipy!

Vsaďte na barvy roku

Společnost Pantone Color Institute vyhlásila top barvu pro rok 2021. Tedy rovnou dvě! Letošnímu roku totiž budou dominovat zářivá žlutá a nadčasová šedá. Tyto dvě se k sobě dokonale hodí a na vašich nehtech budou vypadat skvěle. Záleží na vás, zda se rozhodnete pouze pro jednu z barev, nebo povolíte uzdu své fantazii a barvy hravě zkombinujete. V obou případech vaše nehty budou trendy a šik!

Francouzská manikúra jinak

Francouzská manikúra se hlásila už minulý rok o slovo a stejně tak bude trendy i letos. Doby, kdy představovala pouze bílý proužek a průhledný lak, jsou dávno pryč. Dnešní "francie" je mnohem hravější, barevnější a může mít několik podob. Proužky mohou být tenčí, silnější, metalické, barevné nebo s potiskem.

Odstíny hnědé

Oblíbené nude barvy letos nahradí výraznější hnědá, která vám na první pohled může připadat všední, ale na nehtech bude vypadat skvěle. Trendy budou všechny její odstíny – od tmavě čokoládových až po ty světlejší. Nebojte se ani třpytek či metalických odstínů. V kombinaci s hnědou budou vypadat skvěle!

Barevné nehty: trend č. 1

Milujete barvy? Pak letošní rok patří právě vám! Můžete se navíc odvázat a na každý nehet použít jiný lak. Čím barevnější a zářivější vaše nehty budou, tím lépe. Barevné nehty totiž tento rok budou trendem číslo jedna.

Přirozenost

Letošnímu roku bude dominovat také přirozenost. Pokud tedy ani jeden z výše uvedených trendů není nic pro vás a své nehty nijak zvlášť neupravujete, nevadí. Základem bude však perfektní manikúra. Zapomeňte tedy na lámavé nehty a záděrky a co nejpečlivěji se o své nehty starejte. Díky pravidelné a důkladné péči nebudou potřebovat lak na nehty, a i tak budou vypadat skvěle.

 

 

 

Autor: Aneta Valešová